1. خانه
  2. اخبار
  3. از میان رسانه ها
  4. فیس بوک هم برنامه عکاسی تلفن همراه عرضه می‌کند
فیس بوک هم برنامه عکاسی تلفن همراه عرضه می‌کند

منبع: خبرگزاری فارس –
فیس بوک برای تشویق کاربران خود به عکاسی بیشتر با گوشی‌های همراه و به اشتراک گذاری این عکس ها یک برنامه ویژه تلفن همراه عرضه خواهد کرد.
13930602000542_PhotoAبه گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از وال استریت، این شرکت که نگران کاهش به اشتراک گذاری مطالب و عکس های شخصی از سوی کاربران خود است امیدوار است با توسل به چنین شیوه هایی شرایط را به روال سابق بازگرداند.

یکی از قابلیت های این برنامه عکاسی، مشابه با Snapchat است که تهیه عکس فوری و سپس حذف آن را ممکن می کند. از این برنامه می توان برای ضبط ویدئو و پخش زنده آن هم استفاده کرد.

طراحی این برنامه همراه هنوز در مراحل اولیه خود است و البته ممکن است برنامه مذکور هرگز به عرضه نهایی نرسد. مدیران این شبکه اجتماعی هفته گذشته رسما اعلام کرده بودند که اگر چه ۱.۶ میلیاردنفر از فیس بوک استفاده می کنند اما میزان به اشتراک گذاری عکس و ویدئو و به روزرسانی وضعیت و نگارش مطلب در مورد شرایط شخصی در فیس بوک کاهش یافته است.

مدیران فیس بوک از اظهارنظر در مورد این خبر خودداری کرده اند. اما می گویند از روش های مختلفی برای افزایش انگیزه کاربران خود استفاده خواهند کرد.

انتهای پیام/آ

پیشین
فراخوان مسابقه عکاسی مونوکروم ۲۰۱۶ منتشر شد
پسین
شماره جدید اطلاعات حکمت و معرفت با دفتر «فلسفه عکاسی» منتشر شد

دیگر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست