كارگاه های تخصصی عكاسی در استان آذربايجان شرقی

انجمن عكاسی بسيج هنرمندان استان آذربایجان شرقی در راستای تقويت بنیه علمی و هنری هنرمندان عكاس و علاقمندان به عکاسی در این استان، كارگاه هایی را با هدف آموزش های تخصصی و کاربردی در حوزه عکس و عكاسی برگزار می كند.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” دبیر انجمن عکاسی بسیج هنرمندان این استان ضمن تاکید بر اجرای تخصصی این سری برنامه اشاره کرد: اين كارگاه ها توسط سازمان بسيج هنرمندان استان آذربايجان شرقی طراحی و حمایت شده و به یقیین ادامه خواهد داشت.
هادی فائزی ” ضمن دعوت از تمامی علاقمندان به مباحث نظری و نرم افزاری در حیطه عکاسی، به زمان و محل برگزاری اشاره کرد و افزود: این کارگاه ها از تاریخ 13 مردادماه جاری آغاز شده و تا روز جمعه 15 مردادماه از ساعت 8 تا 19 در محل دانشگاه الزهرا(س) تبريز دائر خواهد بود.

طبق آمار دبيرخانه كارگاه ها، پذیرش متقاضیان از شهرستان ها بلامانع بوده و حدود 50 نفر از عكاسان حرفه ای و نيمه حرفه ای و همچنین علاقمندان در سطح سنی نوجوان و جوان از بيشتر شهرستان های این استان در اين كارگاه ها حضور خواهند داشت.
شركت كنندگان شهرستانی روز سه شنبه 12 مردادماه از ساعت 17 برای پذيرش و سازماندهی اسكان به دبيرخانه كارگاه ها واقع در دانشگاه الزهرا(س) مراجعه نمایند.

مراسم افتتاحيه اين دوره از كارگاه های آموزشی ساعت 8 صبح روز چهارشنبه، 13 مردادماه با حضور مديران فرهنگی استان، عکاسان و هنرمندان شركت كننده و اصحاب جرايد و رسانه ها در محل دانشگاه الزهرا(س) آغاز خواهد شد.
در پايان این دوره از كارگاه ها با برگزاری آزمون، به شركت كنندگان موفق، گواهی پايان دوره اعطا خواهد شد.

مباحثی كه در اين كارگاه ها مورد بحث خواهد بود، به این شرح است:
کارگاه آموزشی نقد و تحلیل عكس توسط استاد كريم متقی
کارگاه آموزشی مديريت رنگ در نرم افزارهای ویرایشگر توسط استاد سروش خيری
کارگاه آموزشی هنر عكاسی در جنگ توسط استاد بهزاد پروين قدس
کارگاه نظری و نمایش عکس با موضوع ” معنويت در عكاسی ” توسط استاد يدالله عبدی
کارگاه آموزشی بررسی و تحلیل عكاسی ديجيتال توسط استاد كمال شب خيز
کارگاه آموزشی نظری هنر زيباشناختی در عكاسی مناظر توسط استاد كمال شب خيز.

لازم به ذکر است که در آخرین روز برگزاری این مجموعه کارگاه ها در روز جمعه 15 مردادماه اردوی عكاسی با حضور اساتید و شركت كنندگان برگزار خواهد شد.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید