«ماسوله سفید» ساسان مویدی در عکسخانه شهر

یکصدوهجدهمین دوره از سلسله نمایشگاههای عکس موزه عکسخانه شهر به نمایش آثاری از هنرمند عکاس ساسان مویدی اختصاص یافت.

نمایشگاه “ماسوله سفید” که به مناسبت اولین سالروز درگذشت زنده یاد “فیروزه جلالی” برگزار می شود حاوی عکسهایی از روستای تاریخی ماسوله است که ساسان مویدی در سومین نمایشگاه خود با موضوع ماسوله، موقعیت فصلی زمستان این منطقه را برای نمایش عکس ها انتخاب کرده است.

مرحومه فیروزه جلالی فرزند استاد بهرام جلالی است که سال گذشته پس از اینکه به قصد عکاسی از منزل خارج شد، پیکرش عصر همان روز در لابلای برفها بدست آمد.

در این نمایشگاه آخرین عکس گرفته شده توسط فیروزه جلالی نیزهمراه با چند چهره از سیر سنی ایشان به نمایش گذاشته می شود.

مویدی در این نمایشگاه 30 قطعه عکس رنگی را به نمایش می گذارد و از این تعداد بخشی از عکسها پانوراما است که در اندازه 60*30 به نمایش درمی آید.

آیین گشایش این نمایشگاه روز دوشنبه ساعت 15 برگزار می شود.

لازم به یادآوری است که مجموعه عکس ماسوله سفید همزمان با آیین اختتامیه در نگارخانه چیـلیـک به نشانی:
www.ChiilickGallery.com قابل مشاهده است.

ساسان مویدی از جمله عکاسانی است که پس از سالها عکاسی از حماسه هشت ساله دفاع مقدس، صاحب مجموعه عکس هایی دیدنی از روستای ماسوله به شمار می رود.

علاقمندان به دیدار از این نمایشگاه می توانند از امروز یکشنبه 29 دی ماه ساعت 17 تا روز سه شنبه هشتم بهمن ماه همه روزه به جز شنبه از ساعت9 تا 17 از و جمعه از ساعت 10 تا 16 از مجموعه موزه عکسخانه شهر دیدن نمایند.

عکسخانه شهر در تهران، میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، میدان بهار شیراز واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید