محمدحسین حیدری در نشست با عکاسان دفاع مقدس

همزمان با گرامی داشت هفته دفاع مقدس نشستی صمیمانه گفت وگو با عکاسان این عرصه روز چهارشنبه 5 مهرماه جاری در نگارخانه مفاخر شهر تبريز برگزار می شود.
به گزارش " پایگاه عکس چیلیک " اين نشست از طرف كانون بسيج هنرمندان تبريز و با همكاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبريز تدارك دیده شده و استاد مدعو در این جلسه " محمدحسين حيدری " از عكاسان برجسته دفاع مقدس می باشد که در حال حاضر مديرعامل انجمن عكاسان انقلاب و دفاع مقدس است.

محمدحسین حیدری در نشست با عکاسان دفاع مقدس

قرار بر این است که حیدری پیرامون عکاسی در سالهای دفاع مقدس و نقش عکاس در عرصه جنگ به گفتگو بپردازد.

محمدحسين حيدری از سال 1358 عکاسی را به طور حرفه ای از حوزه هنری (حوزه اندیشه و هنر اسلامی) آغاز کرده و از همان سال تاکنون به این حرفه اشتغال داشته است. حیدری عهده دار مسئولیت های اجرایی مختلفی چون؛ اداره کل امور تربیتی، واحد تبلیغات و انتشارات روزنامه كيهان، روزنامه جوان، خبرگزاری فارس بوده است.
ايشان در نمایشگاه هاي انفرادي عكس های خود را در كشورهايي همچون؛ هند، امارات متحده عربی، سوریه، لبنان، لیبی، اکراین به نمایش گذاشته اند.

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این نشست صمیمانه عصر روز چهارشنبه 5 مهرماه جاری از ساعت 16 تا 19 به محل نگارخانه مفاخر مراجعه نمايند.
نگارخانه مفاخر در تبريز، خيابان آزادی، جنب مسجد طوبی، بوستان مفاخر واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید