مسابقه « سرزمین من » برگزیدگان خود را معرفی کرد

مسابقه سراسری عکس ” سرزمین من ” که ویژه مقاطع سنی کودکان طراحی شده بود، با معرفی برگزیدگان خود، به کار خود پایان داد.
این مسابقه که در اسفندماه سال 1393 از سوی نشریه سروش کودکان با عنوان ” سرزمین من ” و با هدف معرفی محیط نگاه مقطع سنی 7 تا 11 سال طراحی شده بود، تا پایان فروردین ماه نسبت به جمع اوری فایل عکس های ارسالی اقدام کرد و در نیمه اردی بهشت ماه سال جاری به گروه داوری سپرده شد و در نهایت تعداد 13 قطعه عکس پس از بحث و بررسی های لازم در نوع و شیوه نگاه این کودکان به عنوان عکس های راه یافته به مرحله نمایش و 5 نگاه به عنوان نگاه های برتر معرفی شدند.

مسابقه « سرزمین من » برگزیدگان خود را معرفی کرد

پارسا الیکی 9 ساله از تهران، فاطمه حیدری 10 ساله از ماسال، سارا فیروزی 11 ساله از تهران، مهدی زعفری هشتجین 7 ساله از خلخال، رزا قدرتی وایقان 9 ساله از تهران، امیررضا خسروی 11 ساله از تهران، عرفان فلاحی 11 ساله از شیراز، مها نیک عهد 10 ساله از تهران، عرفان کاظمی نژاد 11 ساله از تهران، امیرمهدی مجیدی 11 ساله از اراک، مهدی مومن زاده 8 ساله از اصفهان، علی قاسملویی 10 ساله از تهران، امیرعلی خوشاب 10 ساله از تهران اسامی 13 عکاس راه یافته به بخش نمایش بودند که هر یک با ویژگی های مربوط به نگاه شان، پس از ارزیابی و داوری، به شکل مستقل جایزه ای را به خود اختصاص دادند.
همچنین جوایز 5 نگاه برتر بدون ترتیب به: مهدی زعفری هشتجین از خلخال با عکسی از روستای نمهیل، سارا فیروزی از تهران با عکس حافظیه، امیررضا خسروی از تهران با عکسی از طبیعت شهرکرد، رزا قدرتی وایقان از تهران با عکس کلیسای سنت استپانوس جلفا و فاطمه حیدری از گیلان با عکس خانه پدر بزرگ راه یافتگان بخش نهایی این مسابقه شناخته شدند.
دفتر نشریه سروش کودکان در شماره خردادماه 1394 ضمن چاپ آثار راه یافتگان و نگاه های برتر، اعلام کرد جوایز تمامی این عزیزان به نشانی های درج شده شان، به واسطۀ پست ارسال شده است.
 این مسابقه زیر نظر منیژه شعاعی به عنوان دبیر و کارشناسی و داوری: محمد نوروزی، داریوش عسگری و مهدی سروری برگزار شد و به نتایج خود رسید.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید