اسامی عکاسان سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات

اسامی عکاسان سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات

دبیرخانه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات با پایان یافتن مهلت ارسال عکس ، نشست ارزیابی و داوری فایل عکس های رسیده به این دوره از مسابقه را برگزار کرد .
مسابقه صنعت نفت به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات ، پس از برگزاری مراحل کدگذاری و امور مربوط به دبیرخانه فایل عکس های رسیده مورد ارزیابی اولیه قرار گرفت و در قالب دو سری مستقل مربوط به موضوع مسابقه و غیرمرتبط ها در اختیار گروه داوری قرار گرفت .

در این داوری که همزمان با غروب روز یکشنبه 22 آذرماه جاری در محل دبیرخانه این مسابقه واقع در شرکت پاکمن به عنوان برگزار کننده برپا شد ، ابتدا مهندس الهام محمدی مدیر اجرایی سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات توضیحاتی را در خصوص اهداف برگزاری با داوران درمیان گذاشت و رویکرد مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات را تمرکز نگاه ظریف عکاسان را به این شاخه از عکاسی معطوف دانست و یادآور شد : دعوت از عکاسان متخصص در عرصه صنایع تاسیسات در گروه داوری با هدف ارزیابی ، شناخت ، انتخاب و نمایش لحظاتی ناب از آمیختگی فن و هنر و صنعت در چهارچوب یک عکس به عنوان رسانه ای نافذ و گویا بوده و بس .

گروه داوری متشکل از سیدمصطفی حسینی ، علی رضا شکاری و امیر شمشیری پس از مرور فایل عکس ها ، تعداد 404 قطعه عکس را از 65 عکاس مناسب تشخیص دادند و در مراحل بعدی با بحث و بررسی دقیق و سنجش جوانب امر توانستند تعداد 30 قطعه عکس از 21 عکاس را شایسته حضور در مرحله نهایی و نمایشگاه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات بدانند .

صنعت تاسیسات

عکاس: افشین پالیزدار

اسامی عکاسان راه یافته به نمایشگاه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات بی هیچ گونه ترتیبی در اعلام به این شکل معرفی می شوند : محمد آزادی احمدآبادی ، نیما ابوالقاسمی ، سیدحمید هاشمی ، مهسا مرادی راد ، صادق ذباح ، عرفان سامان فر ، محمد مرادی راد ، مهدی شهرابی ، امین برنجکار ، رامین الهی ، حامد نیستانی ، هادی دهقانپور ، حمید سالاری ، علی بهرامی نژاد ، حمیدرضا نوروزی ، ابراهیم باقرلو ، حامد فخاران ، عبدالرضا جمشیدی ، مجتبی محسنی ، مهرناز محمدی ، علی رضا شهنازی .
لازم به ذکر است عکاسان نامبرده می توانند با ارسال فایل اصلی عکس منتخب خود و اعلام شماره کارت 16 رقمی مربوط به صاحب اثر ، از امتیاز دریافت حق التالیف عکس شان نیز برخوردار شوند .
بنابر اعلام دبیرخانه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات تمامی عکاسان نامبرده برای شرکت در همایش تکنولوژی بخار در تالار شیخ بهایی دانشگاه صنعتی اصفهان در بعداز ظهر روز پنجشنبه 26 آذرماه جاری دعوت شده و در بخشی از این همایش عکاسان برگزیده و حائز رتبه نخست تا سوم و همچنین تقدیر شده ، معرفی و جوایز ایشان تقدیم حضورشان خواهد شد .
در این همایش مهندس قربانعلی میرزازاده مدیرعامل شرکت پاکمن ، مهندس بیدآبادی مدیر کارخانه ، مهندس الهام محمدی دبیر همایش و یکی از عکاسان نماینده هیات داوران حضور خواهند داشت .

جهت مشاهده گزارش تصویری نشست ارزیابی فایل ها و جلسه داوری « اینجا » کلیک کنید.
اخبار و اطلاعات تکمیلی پیرامون این مسابقه عکاسی بلافاصله پس از دریافت از دبیرخانه از طریق اخبار پایگاه عکس چیلیک منتشر خواهد شد .
منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید