1. خانه
  2. بانک اطلاعات عکاسان ایرانی
  3. مسعود مرادسلیمی

مسعود

مرادسلیمی

1342/05/08

متولد محله چهار باغ سنندج
قبل از ورود به دانشکده هنر های زیبا، دانشگاه تهران، رشته عکاسی، در زیر زمین خانه پدری تاریکخانه چاپ سیاه وسفید برپا نمودم و فیلم های سیاه وسفید خودم را ظهور و چاپ می کردم(1361)…

 

برخی از نمونه آثار

در سالهای 1367 تا 1372 واحدهای عکاسی را با اساتیدی چون: «محمد ستاری، سیف الله صمدیان، محمود معالج، امیرعلی جوادیان» گذراندم و به عنوان دانشجوی ممتاز فارغ التحصیل شدم. از طرف سازمان سنجش تلگرافی دریافت نمودم که بدون کنکور می توانم در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه هنر، عکاسی ثبت نام کنم و بدین ترتیب یکی از جمع هفت نفر اولین دوره کارشناسی ارشد عکاسی در ایران بودم، چون قبل از آن رشته ما اعزام به خارج داشت.
در سال 1378 مدرکم را گرفتم و در طی دوران تحصیل، هر هفته به سنندج باز می گشتم تا 24 ساعت موظفی را در سر کلاس درس حضور داشته باشم و دوباره به دانشگاه بر می گشتم.

در سالهای بعد رشته عکاسی کار ودانش ایجاد گردید و دیپلم عکاسی به فارغ التحصیلان داده می شد. دو هنرستان دخترانه کیمیا و پسرانه کاوشگران را اداره می کردم واستانداردهای عکاسی سیاه وسفید، ظهور و چاپ را به آ نها آموزش می دادم.
تعدادی از این افراد به عنوان عکاس حر فه ای، به جمع عکاسان پیو سته اند با زمان باقی مانده، به علاقه مندی هایم توجه کرده و عکاسی می کردم. طبیعت، پرتره هنرمندان و افراد شاخص، معماری قدیم سنندج و مجموعه عکس های خلاقه و موارد دیگر دغدغه های فکری من است و امیدوارم به نتیجه برسند.

۸۰ بازدید

عکاسان ایرانی

نتیجه‌ای پیدا نشد.

عکاسان بین المللی

فهرست