نمایشگاه عکس «ماهیچ، ما نگاه» در گالری تم

نمایشگاه عکس «ماهیچ، ما نگاه» مصطفی نوده عکاس علاقمند به بیان های مینی مال گونه در محل گالری تم در حال برگزاری است.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، مصطفی نوده، عکاسی خودآموخته است که ویژگی اصلی آثار او مینیمالیسم و سادگی و روانی تصاویر است که زیبایی شناسی منحصربه فردی را داراست.
وی برای نخستین بار نمایشگاهی انفرادی از آثار و تجربه های عکاسی اش را در محل گالری تم برگزار می کند.
این عکاس بدلیل علاقمندی و غعالیت در حوزه های رقابتی تاکنون موفق به کسب جوایز و افتخارات متعددی از جشنواره های سایر کشورها شده است.

مصطفی نوده متولد تیرماه سال 1359 در منطقه عمارلو شهرستان رودبار در استان گیلان و دانش آموخته رشته فنی_حرفه ای است و عکاسی را از سال 1393 به صورت جدّی دنبال و تجربه می کند.
در بخشی از سوابق فعالیت و کسب موفقیت های بین المللی ایشان آمده است: از مصطفی نوده در ماه فوریه سال 2017، یکی از آثارش در نشریه National Geography به چاپ رسید.
او دارنده مدال طلای جشنواره های Doboj Salon و Nordic سوئد و دانمارک است، همچنین روبان افتخارpsa جشنواره پرسپکتیو امریکا را از آن خود کرده است. علاوه بر این نوده فینالسیت جشنواره های 35 Awards روسیه و لنز کالچر آمریکا است. هفت قطعه عکس از او در نشریه معتبر Minimalism در انگلستان به چاپ رسیده و دیگر آثار او در نشریه های ZH و Procrastinate هم منتشر شده است.
نمایشگاه عکس با عنوان «ما هیچ، ما نگاه»، ساعت 17 روز پنجشنبه 8 آذر گشایش یافته و علاقمندان می توانند تا پایان روز 14 آذر ماه از عکس های ایشان در محل گالری تم دیدن کنند.
گالری تم در تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی(ویلای شمالی)، کوچه زبرجد، شماره 10 واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید