معرفی دوره های آموزشی آکادمی هنربهاران

آكادمى هنر بهاران برای دوره بهاره این مرکز اقدام به جذب هنرجویانی علاقه مند در رشته های هنری نموده است.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” (Chiilick.com) در این مرکز دوره های آموزش عکاسی پایه، عکاسی مستند، نورپردازی پرتره و عکاسی تبلیغات (طبیعت بی جان) با تدریس اساتیدی مجرب و آزموده چون: یاشا وکیلی و حمیدرضا آقایی معرفی شده و برگزار خواهد شد.
یاشا وکیلی متولد سال 1356 و دانش آموخته رشته گرافیک مطبوعاتی و حمیدرضا آقایی متولد سال 1350 و دارای مدرک کارشناسی عکاسی است.
مدیریت این موسسه هدف اصلی از راه اندازی این مجموعه را آموزش به شيوه اى نوين به هنرجويان عنوان کرده و معتقد است همراه کردن هنرجو در محیطی علمی آموزشی به درک بيشتر آموزنده منتهی خواهد شد.

مهرآب روحی مدیر این مرکز آموزشی در کنار این دوره ها از دوره های آموزشی نرم افزارهایی مرتبط با عکاسی همچون: فتوشاپ و لایت روم نیز خبر داد که توسط یاشا وکیلی طراحی و تدریس می شود.
مطابق با اعلام برنامه های نظام آموزشی این مرکز، دوره های آموزشی یاد شده در قالب ده جلسه 3ساعته طراحی و برگزار می شود.
علاقه مندان و متقاضیان می توانند ضمن تماس با شماره های: 88895488-88892228 از جزئيات دوره هاى آموزشی این مرکز کسب اطلاع نمایند.
همچنین شماره تماس همراه 09361086336 در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل پاسخگوی متقاضیان می باشد.
آکادمی هنر بهاران در تهران، خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از خیابان زرتشت، کوچه نوربخش، شماره 21 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید