معرفی عکاسان برگزیده در اختتامیه دومین جشنواره عکس ارسباران

معرفی عکاسان برگزیده در اختتامیه دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران در شهرستان اهر برگزار می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، به نقل از دبیر اجرایی دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران؛ برگزاری آئین اختتام و تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران و افتتاحیه نمایشگاه عکس های راه یافته به این دوره، ساعت 15 روز چهارشنبه 13 آذرماه ۱۳۹۸ در سالن میرزا جعفر قره جه داغی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر برگزار می شود.

فرهاد زرگریان اهری دبیر اجرایی دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران ضمن اعلام خبر برگزاری آئین اختتام و تجلیل از عکاسان برگزیده و برپایی نمایشگاه آثار منتخب جشنواره، از بررسی 3112 قطعه فایل عکس رسیده از سوی 216 شرکت کننده از 16 استان کشور و 2 شرکت کننده از کشورهای: کانادا و بوسنی و هرزگوین خبر داد.
زرگریان یادآور شد در این دوره از جشنواره بر طبق رای داوران جشنواره تعداد 65 قطعه عکس از 43 عکاس به «مرحله نهائی» و بخش نمایشگاه عکس راه یافته است.

نمایشگاه عکس های راه یافته و برگزیده این جشنواره عکس از تاریخ ۱۳ تا ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۹ تا ۱۴ برای دیدار علاقمندان در محل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر دایر خواهد بود.
داوری آثار این دوره از جشنواره را: افشین بختیار، بردیا سعادت، محمدرضا بهمرام با حضور دبیر و مدیر جشنواره به نتیجه رساندند.
دومین جشنواره سراسری عکس ارسباران در بخش های: مستند اجتماعی با 24 عکس، طبیعت و معماری با 18 عکس، ویژه ورنی با 14 عکس و تلفن همراه با 9 عکس برگزار شده و در حال اجرا است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید