1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس تعاون تمدید شد
مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس تعاون تمدید شد

دبیرخانه جشنواره عکس تعاون با تمدید مهلت ارسال فایل برای شرکت کنندگان به این جشنواره ، آخرین فرصت را برای حضور عکاسان فراهم کرد .
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در حالیکه دور سوم جشنواره عکس تعاون با تمرکز بر مصادیق تعاون در نمایش شرکت تعاونی های برتر استان های کشور در حال برگزاری بود، دبیرخانه پذیرای تماس های پی در پی علاقه مندانی بود که بنا بر دلایل معمول ، موفق به ارسال فایل نشده بودند. لذا با موافقت دکتر رستمی مدیر جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون آخرین مهلت ارسال فایل به دبیرخانه تا پایان روز سه شنبه ۲۲دی ماه جاری تمدید شد .

تمدید جشنواره عکس تعاونمهدی سروری دبیر این جشنواره هم با تایید خبر تمدید مهلت زمانی ارسال فایل عکس به دبیرخانه جشنواره اظهار داشت : بنا بر هماهنگی های به عمل آمده با مدیران ادارات کل سراسر استان های کشور(+) ، امیدواریم که عکاسان فارغ از تکیه به بایگانی ها ، در بخش تولید فایل از این امکان بهره برده و بخش جدیدی را با عکاسی از شرکت تعاونی برتر استان های کشور با موضوع و مصداق تعاون در بایگانی فایل و عکس های خود ایجاد کنند .

ایشان با وجود مهلت زمانی ایجاد شده ، ضمن تشکر از همکاری مدیران شرکت تعاونی ها ، از ادامه برنامه ریزی و برگزاری تورهای عکاسی از شرکت تعاونی ها در تهران ویژه عکاسان و متقاضیان یاد کرد و افزود : تلاش می کنیم تا با حمایت معاونت آموزش، ترویج و تحقیقات تعاونی ها در « وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی » سفرهای عکاسی را در قالب گروه های محدود به نفرات برپا کنیم تا شرایط تولید فایل عکس را برای عکاسان فراهم کنیم .

دبیرخانه جشنواره عکس تعاون وعده کرده است تا پس از پایان یافتن امور مربوط به کدگذاری فایل عکس های رسیده به سومین دوره این جشنواره ، آمار مشارکت عکاسان و شرکت کنندگان استان های کشور را منتشر کرده و در اختیار سایر رسانه ها قرار دهد .

این دبیرخانه در ادامه از امکان ارسال و برگزاری مجموعه آثار نمایشگاه ادوار نخست و دوم به مراکز متقاضی یاد کرد و افزود : عکس های راه یافته به زودی در شهرهای بوشهر ، بجنورد، اهواز، اردبیل ، آبادان و… به نمایش عمومی گذاشته شده و نمایشگاه های دیگر در سایر مراکز متقاضی پس از برنامه ریزی، معرفی خواهند شد .
جشنواره عکس تعاون در دور نخست با ۲۷ قطعه عکس راه یافته و در دور دوم با ۲۳ قطعه عکس راه یافته به نتیجه رسید و قرار بر این است تا با مروز تمامی فایل عکس های دریافتی در دور نهایی ۹۰ قطعه عکس در بخش راه یافتگان به نمایشگاه معرفی شده و به نمایش گذاشته شود .
دبیری این جشنواره را « مهدی سروری » عهده دار است و مسئولیت ارزیابی و داوری فایل عکس های رسیده به سومین دور جشنواره عکس تعاون را : جواد گلزار خرم ، محمد نیک عهد و مهناز نورالهی فرد عهده دار می باشند .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
رتبه بندی مشارکت استانی عکاسان در دور دوم جشنواره عکس تعاون
پسین
گفت وگو با ابراهیم صافی ، داور جشنواره ملی عکس وقف

دیگر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست