« مکر عقل » آرزو عمیدی در نگارخانه آرته

مکر عقل آرزو عمیدینمایشگاهی از عکس های آرزو عمیدی با عنوان « مکر عقل » در قالب 16 قطعه عکس در نگارخانه آرته در تهران گشایش می یابد .
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه ، عکاس تعداد 15 قطعه عکس در اندازه 40 د ر60 سانتیمتر و اثری در اندازه 26 در 36 سانتیمتر را به نمایش می گذارد .

آرزو عمیدی در قاب نخست نمایشگاه عکس « مکر عقل » آورده است: « آیا آن حادثه اجتناب ناپذیر واقعاً رخ خواهد داد؟ دیگری نباید همه چیز را بداند! شاید آن حادثه اجتناب ناپذیر واقعاً رخ ندهد… »
صدای درون همواره هیزمی بیشتر می طلبد بر آتش باغی که زندگی اش پژمرده و خاکستر باقی مانده درد و کابوسی است تکراری برجان دیگری…

آرزو عمیدی متولد سال 1362 و دانش آموخته مقطع کارشناسی از دانشکده هنر و معماری است . ایشان در سوابق نمایشگاهی خود عناوینی چون: دیوارهای شهر من، نسیان وجود، ای تالی آ کارارا و… را ثبت شده دارد .
نمایشگاه عکس « مکر عقل » ساعت 16 روز جمعه 11 دی ماه جاری گشایش یافته و این مراسم تا ساعت 20 ادامه خواهد یافت . علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز یکشنبه 20 دی ماه همه روزه از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند .

نگارخانه آرته در تهران ، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از پل شهیدهمت، بلوار علی خانی، 20متری گلستان، 12متری دوم، شماره 3 واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید