نتایج جشنواره عکس دانشگاه آزاد به پایان خرداد موکول شد

دبیرخانه جشنواره عکس دانشگاه آزاد اسلامی با وجود پیگیری های مستمر مخاطبین و شرکت کنندگان در مورد اعلام اسامی راه یافتگان به سومین دوره این جشنواره اعلام کرد:

به اطلاع شركت كنندگان و علاقمندان به مسابقه عكاسی كه توسط دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله در حال برگزاری است می رساند؛ به دليل كثرت آثار رسيده، انتخاب و داوری آثار در سه مرحله در 22 و 23 اسفند ماه 1388 و 25 اردی بهشت 1389 توسط داوران محترم انجام پذيرفت.
طی تماس های مكرر علاقمندان و با توجه به دقت عمل در برگزاری اين گونه جشنواره و حساسيت داوران در بخش داوری به اطلاع همه عزيزان می رسانيم زمان اعلام اسامی برندگان، مراسم اهدای جوايز، افتتاح نمايشگاه عكس و توزيع كتاب سومين جشنواره عكس دانشگاه آزاد اسلامی به حول و قوه الهی تا آخر خردادماه اعلام می شود و اين مراسم با شكوه و به يادماندنی در اوايل تابستان انجام خواهد پذيرفت.
بديهی است در صورتيكه تا پايان خرداد ماه چنانچه تغييری در نشانی پستی شركت كنندگان به وجود می آيد شايسته است سريعتر دبيرخانه جشنواره را نسبت به اين موضوع مطلع ساخته تا در ارسال و تحويل كارت دعوت عزيزان خللی ايجاد نشود.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” محمدرضا خسروی فر، مدیر اجرایی این جشنواره اعلام کرد: طبق صورت جلسه داوران اسامی 20 نفر برگزيده تا زمان مراسم اهدای جوايز اعلام و منتشر نخواهد شد.
لازم به یادآوری است داوری این دوره از جشنواره را: سیف الله صمدیان، فرهاد فخریان، اسماعیل عباسی، محمود کلاری، شیرین حکمی، کتایون قدس راد و رعنا جوادی برعهده داشته اند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید