نخستین « دو روزه عکاسان گیلان » برگزار می شود

نخستین « دو روزه عکاسان گیلان » در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) شهرستان رشت در استان گیلان برگزار می شود

دو روزه عکاسان گیلان  به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، الوند رضازاده ، رئیس انجمن عکاسان رشت درباره شکل و محتوای این همایش دو روزه گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری همایش « نخستین دو روزه عکاسان گیلان » هستیم که این همایش از روز چهارشنبه ۱۹ اسفند ماه جاری به مدت دو روز در محل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء رشت برگزار خواهد شد.

 

رضازاده در ادامه بیان کرد: در این همایش دو روزه کارگاه های آموزشی عکاسی برگزار شده و ثبت نام کارگاه ها از طریق شماره های اعلام شده در پوستر و مراجعه حضوری به دفتر انجمن عکاسان رشت صورت می گیرد و بعد از هر کارگاه جلسات سخنرانی در حوزه های مختلف برگزار می شود.

 

دو روزه عکاسان گیلان رضازاده در انتهای کلامش اظهار داشت: در پایان این دوره دو روزه از سوی دفتر انجمن عکاسان رشت به تمام شرکت کنندگان گواهی شرکت اهدا خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: این همایش به نشست های تخصصی عکاسی و همچنین نمایش و نقد دو فیلم ازعکاسان برتر جهان اختصاص دارد که در این نشست ها ازمدرسان دانشگاه و متخصصان هر حوزه دعوت شده تا در این نشست ها حضور یابند.

رییس انجمن عکاسان رشت در پایان گفت: اختتامیه این همایش دو روزه، عصر روز پنجشنبه ۲۰ اسفند ماه سال جاری ساعت ۱۹ در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) شهر رشت برگزار می شود.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید