نشست آموزشی پژوهشی عکس و سرمایه اجتماعی

دومین نشست آموزشی پژوهشی عکس و سرمایه اجتماعی ، روز سه شنبه 19 آبان ماه جاری در سالن شهید رجایی ساختمان شهید رجایی واقع در وزارت کشور برگزار می شود .

سرمایه اجتماعی به گزارش پایگاه عکس چیلیک دبیرخانه دومین جشنواره ملی عکس و سرمایه اجتماعی با مشارکت وزارت کشور در نظر دارد به منظور تبیین موضوع سرمایه اجتماعی از دریچه عکس ، نشستی را در روز سه شنبه 19 آبان ماه در ساعت 10 تا 13 با حضور عکاسان علاقمند برگزار نماید.

در این نشست دکتر سلیمان پاک سرشت (استادیار دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه جامعه شناسی دانشگاه بوعلی همدان و رئیس مرکز مطالعات اجتماعی ریاست جمهوری) در ضمن سخنرانی ، به موضوع سرمایه اجتماعی و عکاسی خواهد پرداخت .
دکتر نسیم طواف زاده از دیگر سخنرانان نشست عکس و سرمایه اجتماعی خواهد بود .

ارتباط سرمایه اجتماعی با موضوع محیط زیست و نمایش عکس­ های مرتبط با سرمایه اجتماعی از دیگر برنامه های این نشست خواهد بود .
حضور در این نشست برای تمامی عکاسان و دانشجویان ، علاقه مندان و مشتاقین به مباحث و موضوع های مورد اشاره آزاد و رایگان است . علاقه مندان جهت حضور در این برنامه می توانند با شماره تماس های: سبزکاران 09119271019 و دبیر جشنواره 09111345741 در ارتباط باشند .

در ذیل این اطلاعیه تاکید شده است که برای دریافت هرگونه اطلاعات بیش تر پیرامون نشست عکس و سرمایه اجتماعی امکان تماس با دبیرخانه مهیاست .
محل برگزاری این نشست در تهران ، خیابان فاطمی ، وزارت کشور ، ساختمان شهید رجایی ، سالن اجتماعات تعیین شده است .

خبر: افشین میرزایی

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید