نشست تخصصی عکاسی « عارف حسین » عکاس مستندنگار سنگاپوری

گروه عکاسی جهاد دانشگاهی واحد هنر ، نشست تخصصی عکاسی با حضور عکاس سنگاپوری برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، نشست تخصصی عکاسی با حضور « عارف حسین » عکاس مستندنگار اهل کشور سنگاپور همراه با نمایش عکس و طرح پرسش و ارایه پاسخ برگزار می شود.
در این نشست تخصصی که از سوی مرکز آموزش‌های تخصصی-کاربردی جهاددانشگاهی هنر برنامه ریزی شده است، عصر روز چهارشنبه 5 مهر ماه جاری « عارف حسین » عکاس نامدار بین المللی با نمایش عکس و طرح موضوع به بحث پرداخته و از ساعت 17 تا 20 میزبان حضور علاقمندان شرکت در این نشست تخصصی عکاسی خواهند بود.

عارف حسین در اصل متولد کشمیر است. او سال‌ها متمرکز بر عکاسی مناظر، مردم و فرهنگ هیمالیا بوده. وی هم‌چنین طی سفرهای مختلف به نقاط مختلف قاره کهن، عکس‌های ماندگار بسیاری به ثبت رسانده و هم‌اکنون به تدریس عکاسی و انتقال تجربه های خود در امر عکاسی به جوانان و هنرجویان و علاقمندان اِشتغال دارد.
برگزارکننده جهت ثبت‌نام، دریافت مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر، شماره های تماس: 02188328652 تا 5 و 09389382473 را معرفی کرده است.
شرکت در این نشست تخصصی برای عموم علاقمند موفق به ثبت نام، رایگان می باشد.
محل برگزاری این کارگاه نظری در: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، روبروی ایستگاه دروازه دولت، خیابان خاقانی، نرسیده به خیابان سمیه، شماره 81 است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید