نشست تخصصی عکاسی در موزه عکسخانه

موزه عکسخانه شهر در ادامه برگزاری سلسله نشست های تخصصی تاریخ عکس و عکاسی دوران کهن، بررسی کارت پستال های تاریخی با موضوع " پیشه ها و حرف در ایران عهد قاجار " را برگزار می کند.
این نشست که همزمان با آثار دویست ویکمین نمایشگاه در محل موزه عکسخانه شهر برگزار شده، با همت مهرداد اسکوئی و با حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به طرح بحث هایی پژوهشی مربوط به مجموعه داری کارت پستال و موضوع " پیشه ها و حرف در ایران عهد قاجار " می پردازد.

« پیشه ها و حرف در دوره قاجار » در موزه عکسخانه

نمایشگاه مورد اشاره دربرگیرنده تعداد 30 قطعه کارت پستال می باشد که با عنوان " مشاغل و حرف در عهد قاجار " به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه در ادامه مجموعه نمایشگاه ها و پژوهش های تصویری مهرداد اسکویی می باشد که از روز یکشنبه 28 اردی بهشت ماه تا 16 خرداد ماه در محل موزه عکسخانه شهر در حال نمایش است.

در این نشست که در ساعت 15 روز یکشنبه 4 خردادماه جاری برگزار خواهد شد، اساتیدی چون: دکتر محیط طباطبائی با موضوع: پیشه ها و حرف عهد قاجار، دکتر محمدرضا قهرمانی با موضوع: حرف و صناعات عصر قاجار، محمد طلوعی با موضوع: نمایشگران و نمایش پیشگان عصر قاجار به طرح موضوع و ایراد سخن خواهند پرداخت.

حضور در این برنامه که از ساعت 15 تا 17 برنامه ریزی شده است، برای سایر متقاضیان و علاقه مندان آزاد و رایگان خواهد بود.
موزه عکسخانه شهر در تهران، شمال میدان هفت‌ تیر، خیابان بهار‌شیراز، بوستان بهار‌شیراز واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید