نشست آموزشی « عکاس ماه » با حضور « هادی ابراهیمی » برگزار می شود

نشست آموزشی « عکاس ماه » با حضور « هادی ابراهیمی » برگزار می شود

سومین جلسه از سلسله نشست های «عکاس ماه» با هدف تحلیل آثار عکاسان با حضور «هادی ابراهیمی» عصر چهارشنبه 26 دی ماه 1397 در محل دفتر این رسانه برگزار می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک (Chiilick.com) در این نشست که با حضور تنی چند از عکاسان و کاربران برتر و همسفران موفق و همچنین علاقه مندان به حضور در مباحثی به دور از تعارفات معمول برگزار می شود، نگاه عکاس « هادی ابراهیمی » در نشست عکاس ماه با نمایش مجموعه عکس «دگر من ها» مورد نمایش و ارزیابی قرار می گیرد.
هادی ابراهیمی متولد آبان ماه سال 1369 از شهر ارومیه و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته عکاسی در دانشگاه هنر است.
ابراهیمی به تازگی در نمایشگاهی گروهی با عنوان «الف» شرکت داشته و مجموعه ای ایده پردازانه را با محوریت تاثیرگزاری و تاثیرپذیری فرد بر فردیت هر انسانی را به نمایش گذاشته است.
مجموعه عکس های یاد شده به عنوان بخش عملی پروژه پایان نامه مقطع کارشناسی رشته عکاسی این دانشجو به شمار رفته که یکی از بخش های مجموعه عکس های نمایشگاه «الف» را به خود اختصاص داده است.

میهمان بعدی جلسه عکاس ماه و مجموعه نشست های تخصصی نمایش و نقد نگاه عکاسان پایگاه عکس چیلیک « جمال صالحی » خواهد بود.
« جمال صالحی » از جمله عکاسان حرفه ای و پرتلاشی است که با حضور در کشور عراق مجموعه ای متفاوت را برای بایگانی عکس های خود رقم زده است.

مجموعه نشست های تحلیلی عکاس ماه با حمایت پایگاه عکس چیلیک و مدیریت و برنامه ریزی عکاس و کارشناس #مهدی_سروری تعریف شده و قصد دارد تا به دور از تعارفات معمول، در محیطی با نشاط، پژوهش محور و واقع بینانه به مقوله نقد نگاه، نسبت به معرفی صاحبان نگاه و استعداد، در عرصه عکاسی اقدام نماید.
علاقه مندان جهت اعلام حضور در این برنامه می توانند به نشانی جدید پایگاه عکس چیلیک (Chiilick.com) مراجعه و یا با شماره: 88348824 تماس حاصل نمایند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

نظرات (1)

  • اعظم حشمتى

    |

    چنين اقدام حرفه اى و دور از باند بازى هاى انجمن ها و عكاسان، در جهت حمايت و معرفى و نقد عكاسان مستقل، خلاق و خوش نگاه، قابل ستايش و تحسين است.
    بسيار خورسندم كه شاهد چنين اتفاق مباركى در جامعه عكاسى هستم. پايگاه عكس چيليك مثل هميشه به عنوان رسانه اى مستقل، پيشقدم اين نياز جامعه عكاسى شدند، اميدوارم هم عكاسانى كه در اين جلسات نگاه شان نقد و بررسى مى شود و هم اهالى عكس و عكاسى اين حركت و اتفاق را ارج نهاده و قدردان آن باشيم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید