نمایشگاهی از « فتو حاضر آماده ها » ی بابک بهاری

نمایشگاهی مفهومی، ترکیبی از نگاه " بابک بهاری " با عنوان " فتو آماده ها " در کافه گالری درنگ از روز پنجشنبه 29 آبان ماه گشایش می یابد.
به گزارش " پایگاه عکس چیلیک "(Chiilick.com) این نمایشگاه دومین نمایشگاه ایشان با این شیوه و نگاه معناگرا می باشد که به مناسبت صدمین سال اختراع چرخ مارسل دوشان برگزار شده و پس از نخستین نمایشگاه ایشاندر این مسیر در سال گذشته، این بار، با ارایه 24 قطعه عکس به شکل ترکیبی با اشیاء و با شعار " دوباره نگاه کن… " اهداف دیداری خود را برای مخاطب تعریف کرده است.

نمایشگاهی از « فتو حاضر آماده ها » ی بابک بهاری

در قاب نخست این نمایشگاه و متن پوستر چنین آمده است:
دوباره نگاه کن
حتی یک جسد را
دوباره نگاهش کن
حتما در آن شفقتی یا توحشی
می بینی
دوباره نگاه کن
هر چیزی قصه اش را خواهد گفت
در سکوت مطلق…

بابک بهاری متولد مردادماه سال 1339 است و پیش تر نیز نمایشگاه هایی را با عناوینی چون: عکاسی، ساده و همگانی است، تناسخ و پیدایش، برگزار کرده است. بهاری خود را عکاس و شاعر و حاضر آماده ساز معرفی کرده و اختتامیه این نمایشگاه را فردای افتتاحیه قرار داده است تا توانسته باشد ارزشمداری بعد زمان را در زندگی به تمامی مخاطبین خود یادآوری نماید.
نمایشگاه عکس " فتو آماده ها " ساعت 17 روز پنجشنبه گشایش یافته و تا روز جمعه 30 ابان ماه جاری برای حضور دیدار علاقه مندان مهیا است.
این نمایشگاه در تهران، میدان قزوین، خیابان مرادی، کوچه ندیمی، شماره 09122083578 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید