نمایشگاهی گروهی عکس «رهگذر» در ساری

نمایشگاه گروهی عکس «رهگذر» با نمایش آثار ۷ تن از عکاسان جوان مازندرانی، عصر روز شنبه ۶ بهمن ماه جاری در گالری هامون شهر ساری افتتاح می‎شود.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه آثاری از: نرجس خاتون اندرواژ، مریم رسولی، حامد پراکند، خاطره محمدی، معصومه زلیکانی، مونا سعادت نیا و حسین بهرامی ولشکلایی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

نمایشگاه عکس «رهگذر» شامل ۱۵ قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید، با نگاهی انتزاعی به پیرامون می باشد که با راهنمایی و نظارت «مهدی معصومی گرجی» از عکاسان و مدرسین حوزه عکس و عکاسی در استان مازندران و هماهنگی های حسین بهرامی عکاس جوان استان گردآوری و ارایه شده است.

در بخشی از متن قاب نخست نمایشگاه از طرف گروه «رهگذر» آورده شده: در ادامه نمایشگاه های پیشین این گروه، که با فراهم آوردن محیطی مردمی برای رویت و مشاهده مستقیم عکس، نمایشگاه های مان را در خارج از فضاهای تخصصی و نگارخانه ها، به بوستان ها و اماکن عمومی وارد کرده بودیم، این بار تلاش کردیم تا با حضور در عرصه ی تخصصی نیز با لایه های مختلف مردم ارتباط برقرار کرده و راه گالری گردی را نیز به مخاطبان مان که ایامی است با نمایشگاه هایمان در خدمت نگاه شان بودیم، یادآور شویم.

نمایشگاه گروهی عکس «رهگذر» ساعت 18 روز شنبه 6 بهمن ماه جاری در محل گالری هامون شهر ساری گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت.
سایر علاقمندان می توانند تا پایان روز 20 بهمن ماه همه روزه از ساعت 16 تا 2 از این نمایشگاه عکس دیدن کنند.
گالری هامون در استان مازندران، شهر ساری، انتهای خیابان شهدای محراب (کوی لسانی)، حاشیه رودخانه ی تجن واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید