1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. نمایشگاه « جهان نگریسته » در نگارخانه ایگرگ
نمایشگاه « جهان نگریسته » در نگارخانه ایگرگ

نمایشگاه « جهان نگریسته » در نگارخانه ایگرگنمایشگاهی گروهی از آثار عکاسان با عنوان ” جهان نگریسته ” با توضیح ” فصل سوم: عکاسی ” از عصر روز جمعه ۲۵ اردی بهشت ماه جاری در نگارخانه ایگرگ برگزار می شود.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک(Chiilick.com) در این نمایشگاه آثار هفده تن از عکاسان به نمایش گذاشته می شود که همواره با نگاهی مفهومی به موضوع برخورد داشته و تلاش شان بر رویکردی ماندگار در بیان اصالت موضوع بوده است.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب معرفی شده است: کورش ادیم، آرمان استپانیان، مهرداد افسری، آبنوس البرزی، شهریار توکلی، شهرزاد چنگلوایی، تورج خامنه‌زاده، نادر داودی، ملیکا شفاهی، بهنام صدیقی، بیژن صیفوری، امین طلاچیان، علی و رامیار، علیرضا فانی، امیرعلی قاسمی، فرزانه قدیانلو، کتایون کرمی.

این نمایشگاه ساعت ۱۶ عصر روز جمعه ۲۵ اردی بهشت ماه جاری گشایش یافته و تا ساعت ۲۰ ادامه دارد و علاقه مندان می توانند تا پایان روز جمعه ۱۵ خردادماه سال ۱۳۹۴ از یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۷ و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این نمایشگاه دیدن کنند. نگارخانه روزهای شنبه تعطیل است.

نگارخانه ایگرگ آرت استودیو در تهران
، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، کوچه‌ی مهاجر، شماره ۲۸، زنگ دوم واقع شده است.

پیشین
عکاسان با « لاله های واژگون خوانسار » عکس گرفتند
پسین
« صدسال خاطره » در موزه عکسخانه شهر

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست