نمایشگاه آثار جشنواره عکس ایرانشناسی در نگارخانه شفق

نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره عکس ایرانشناسی در محل نگارخانه شفق در تهران در حال برگزاری است.
جشنواره عکس ایرانشناسی در نگارخانه شفق به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای شفق ، نمایشگاه آثار برگزیده پنجمین جشنوارة عكس ايرانشناسی ، با موضوع «جاذبه‌های فرهنگی ، تاريخی و طبیعی ايران زمین » با حضور دکتر قدرت الله علیزاده معاون اطلاع رسانی و امور بین الملل بنیاد ایرانشناسی و برگزیدگان جشنواره عکس ایرانشناسی از عصر روز چهارشنبه 17 آذرماه جاری در محل نگارخانه شفق در حال نمایش است.

در این جشنواره بیش از 6229 قطعه فایل عكس از 768 شرکت کننده به دبیرخانه رسید که 3309 قطعه فایل عكس مربوط به بخش حرفه‌ای و 2920 قطعه فایل عكس مربوط به بخش غیرحرفه ای در این جشنواره بود.
بر اين اساس، هیئت داوران تعداد 80 قطعه عكس از 60 عكاس را برای بخش نمايشگاهی جشنواره عکس ایرانشناسی انتخاب کرده و از اين بین 10 نفر به عنوان عکاس برگزيده و شايستة تقدير انتخاب شدند و جوايز برگزيدگان در دو بخش حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای در مراسم گشایش این نمایشگاه در محل بنیاد ایرانشناسی اهداء شد.
در بخش حرفه‌ای اصغر بشارتی ، هادی محسن‌تبار ، فیروز رجائی و محمد وروانی فراهانی و در بخش غیرحرفه ای از علیرضا زارعی و سعید ملكوتی با اهدای جايزه و ديپلم افتخار تقدير به عمل آمد.
همچنین در بخش حرفه ای: مازيار اسدی، امیر بهروزی راد و حسین تهوری و در بخش غیرحرفه ای از: سحرناز طالب نژاد و سیدمحمدحسین ماهری شايسته تقدير معرفی شده و مورد تقدير قرار گرفتند.
آثار ارائه شده در این نمایشگاه به تعداد 40 قطعه قاب عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه 50 در 70 سانتیمتر تا پایان روز سه شنبه 23 آذر ماه از ساعت 9 تا 19 در معرض نگاه دیدارکنندگان و علاقمندان است.

نگارخانه شفق در تهران، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، خیابان بیست و یکم، بوستان شفق، فرهنگسرای شفق واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید