نمایشگاه « آریادخت جهان بخشان » با عنوان « بهشت شور »

نمایشگاهی از آثار عکاس جوان ” آریادخت جهان بخشان ” با موضوع کوه های نمکی منطقه بوشهر با عنوان ” بهشت شور ” از روز یکشنبه 24 دی ماه جاری در محل نگارخانه شماره دو خانه عکاسان حوزه هنری گشایش می یابد.

نمایشگاه « آریادخت جهان بخشان » با عنوان « بهشت شور »

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” در این نمایشگاه تعداد 10 قطعه عکس رنگی در اندازه 100 در 60 سانتیمتر و 60 در 90 سانتیمتر ارایه شده است.

این بانوی عکاس متولد بهمن ماه سال 1365 و دانش آموخته کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد واحد مرودشت می باشد. نمایشگاه های ” بندر و دریا ” و ” گمرک و دریا ” عناوین دو نمایشگاهی است که پیش از آثار این عکاس جوان این برپا شده اند.

هم اکنون کتاب عکسی با نام « بهشت شور » در دست چاپ و نشر است که در آیین گشایش نمایشگاه ارایه خواهد شد. ایشان قصد دارند مجموعه عکس های به نتیجه رسیده در طی یکسال تلاش بر روی این جاذبه طبیعی استان بوشهر را جهت معرفی هرچه کامل تر به شهرهایی دیگر نیز منتقل نمایند.

علاقه مندان می توانند تا پایان روز پنج شنبه 28 دی ماه جاری همه روزه به جز جمعه ها از ساعت 9 تا 19 از این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانه خانه عکاسان در تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید