نمایشگاه «ایران، بهشت زمین» در موزه عکسخانه شهر

یکصد و بیست و چهارمین دوره از سلسله نمایشگاه های عکس موزه عکسخانه شهر با نمایش عکس‌های “ساسان مویدی” عصر روز یکشنبه 24 خرداد 88 افتتاح گردید.

مویدی عنوان نمایشگاهش را ” ایران، بهشت زمین” قرار داده و در این دوره از نمایشگاه خود 30 قطعه عکس پانارامای رنگی را در اندازه های 30 * 60 سانتیمتر با موضوع طبیعت شهرهایی همچون: گیلان، کردستان، قزوین، خوزستان، مازندران و … به نمایش ‌گذاشته است.

نمایشگاه “ایران، بهشت زمین” ساسان مویدی 24 خردادماه افتاح شده و تا روز جمعه 12 تیر ادامه دارد.

ساسان مویدی پیش از این هم با برگزاری نمایشگاه هایی با عنوان: قلعه رودخان و ماسوله سفید، توجه مخاطبین به موضوع های ایران شناسی را جذب نموده بود و این بار هم با نمایش عکس های “ایران، بهشت زمین” در موزه عکسخانه شهر و نمایش همزمان در نگارخانه چیلیک قصد دارد تا تصویری جدید از زیبایی های طبیعت ایران را به مخاطب معرفی نماید.

بازدید از این مجموعه عکس در موزه عکسخانه شهر همه روزه در طول روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 17 و جمعه ها ساعت 10 تا 16 می باشد.
موزه عکسخانه شهر در تهران، میدان هفت ‌تیر، خیابان بهارشیراز، بوستان بهار شیراز واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید