نمایشگاه « بهار در بهار » در سایت گردشگری نیشابور

نمايشگاه عكس «بهار نيشابور» با آثاری از محمدرضا چايفروش؛ مدرس و عكاس بر جسته انجمن سينماي جوان نيشابور  در محل سايت گردشگري نيشابور بر پا شد.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” به نقل از روابط عمومی انجمن سينماي جوانان ايران، از سوی « مسعود سليمانی » معاون سرپرست دفتر نيشابور، اطلاع داد:
كانون عكس سينماي جوان همكاري خود را با مجموعه نهادهاي فرهنگي وهنري شهرستان، در جهت حمايت از اعضاي انجمن با برپايي نمايشگاه عكس «بهار نيشابور» عكاس برجسته نيشابوري محمدرضا چايفروش ادامه داد.

وي با بيان اينكه اين نمايشگاه در محل سايت گردشگري نيشابور برپا شده است، گفت:
نمايشگاه عكس «بهار نيشابور» شامل 30 قطعه عکس به صورت رنگي در ابعاد 40 ×30 سانتیمتر با موضوع طبيعت بهاري و اماكن مذهبي، تاريخي و گردشگري نيشابور در معرض ديد علاقه مندان قرار گرفته است.

سليماني در ادامه اظهارات خود بيان كرد: محمدرضا چايفروش عكاس نيشابوري با هدف معرفي طبيعت و اماكن مذهبي، تاريخي و گردشگري نيشابور به مشتاقان و به ويژه زائران، همچنين ارتباط با هنرمندان اين رشته و نقد و بررسي آثار و هم انديشي با عكاسان نيشابوري اين نمايشگاه را برپا كرده است.

ويدر انتهای این اطلاعات اظهارداشت: نمايشگاه عكس «بهار در بهار» با همكاري اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري نيشابور و كانون عكس انجمن سينماي جوانان ايران دفتر نيشابور تا آخر فروردين 1393 از ساعت 8 تا 12 و 16 تا 20 جهت بازديد عموم باز است.
سایت گردشگری این شهرستان نیشابور در میدان امام رضا(ع)(باغرود) این شهرستان واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید