نمایشگاه « تهران مستند نشده » در نگارخانه آرته

نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسی اعضای گروه رای نیک با عنوان " تهران مستند نشده " از عصر روز جمعه 24 مردادماه جاری در نگارخانه آرته گشایش می یابد.

نمایشگاه « تهران مستند نشده » در نگارخانه آرته

در این نمایشگاه تعداد 23 قطعه عکس از 5 عکاس عضو این گروه به نمایش گذاشته می شود. نمایشگاه گروهی [ Non Documented Tehran ] که بهار سال گذشته بخشی از آن در نمایشگاه عکاسان معاصر ایران در نگارخانه کویین تورنتو در کشور کانادا به نمایش درآمده بود، نگاه پنج عکاس حاضر در این نمایشگاه است به شهر تهران. نگاهی که به روایت تصویر ثبت می شود اما تصویر مستند شده ای از پایتخت نیست.

در این نمایشگاه الهام حاج محمدی با 3 قطعه عکس 30 در 40 سانتیمتر، نسترن محمدی با 5 قطعه عکس 30 در 40 سانتیمتر، بابک ملک زاده با یک عکس 75 در 150 سانتیمتر، امین شاهمرادی با 12 قطعه کارت پستال 10 در 15 سانتیمت و یک اثر ویدئو آرت و رضا طالب زاده با 2 قطعه عکس 100 در 70 سانتیمتر در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند.

این نمایشگاه ساعت 16 روز جمعه 24 مردادماه جاری گشایش یافته و تا پایان روز دوشنبه 3 شهریور ماه همه روزه از ساعت 16 تا 20 پذیرای حضور دیدارکنندگان می باشد.

نگارخانه آرته در تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، بزرگراره کردستان جنوب، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر ازبزرگراه همت، بلوار علی خانی، بیست متری گلستان، دوازده متری دوم، شماره 3 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید