نمایشگاه « دیگر سو » در نگارخانۀ کوثر اصفهان‎

نمایشگاهی انفرادی از عکاسی “محمد موحدنژاد” با عنوان “دیگر سو” از روز شنبه 25 بهمن ماه جاری در نگارخانه کوثر شهر اصفهان گشایش می یابد.
به گزارش به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) عکس های ارایه شده در این نمایشگاه مبتنی بر عکاسی با تکنیک مادون قرمز کار شده و در قالب 32 قطعه عکس در اندازه 30 در 45 سانتیمتر با موضوع مناظر و طبیعت ارایه شده اند.

نمایشگاه « دیگر سو » در نگارخانۀ کوثر اصفهان‎

محمد موحدنژاد متولد تیرماه سال 1365 و دانش آموخته کارشناسی رشته عکاسی از دانشگاه هنر اصفهان است و پس از نمایشگاه های “شاید بهشت” در سال 90 و “ورود ممنوع” در سال 92 این سومین نمایشگاه انفرادی او به شمار می رود.

در متن قاب نخست این نمایشگاه به قلم ایمان شفیعا آمده است:
صدای برخورد دانه های برف به زمین آنقدر بلند ست که ما نمی شنویم شان؛
مثل صدای راه رفتن مورچه ها دور ظرف عسل،
مثل صدای تنفس یک جنین در رحم مادر …
گستره ی آنچه می بینیم وآنچه می شنویم، آنچه نفس می کشیم و آنچه درک می کنیم، چیزی است که آدمی را ساخته.
آدمی را، که نام همه ی محدودیت هایش را نرمال می گذارد.
دیگر سو، داستان همیشه و هر روزه ای است که در گستره ی چشمهامان نمی گنجد، از این رو مهر غیر نرمال یا حتی غیر واقعی بر آنها می زنیم داستان چیزهایی که هست اما برای آدمی نیست،
زیبا است اما آدمی هر روز به سادگی از کنارشان گذر می کند و نمی بیندشان.
دیگر سو، روایت دیگری از تمام زیبایی هایی است که در گستره ی دید آدمی نمی گنجند.

این نمایشگاه ساعت 15 روز شنبه 25 بهمن ماه جاری گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا پایان روز پنجشنبه 30 بهمن ماه مه روزه از ساعت 9 تا 12 و عصرها در روز های زوج از ساعت 15 تا 17 و روزهای فرد از ساعت 16 تا 18 از این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه کوثر شهر اصفهان در میدان نقش جهان، جنب ورودی عمارت تاریخی عالی قاپو واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید