نمایشگاه « رضانور بختیار » در نگارخانه گلستان

نمایشگاهی از آثار عکاسی ” رضانور بختیار ” از روز جمعه 14 بهمن ماه جاری با موضوع انتزاع و طبیعت در نگارخانه گلستان گشایش می یابد.

  رضانور بختیار در این نمایشگاه تعداد 32 قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 70 سانتیمتر چاپ شده بر روی بوم ارایه کرده است.

استاد  رضانور بختیار متولد دی ماه سال 1320 در اصفهان می باشد و دانش آموخته عکاسی از کالج هنری لندن می باشد.
او در کالج چاپ و هنرهای گرافیک لندن به آموختن عکاسی پرداخت و در سال 1345 به ایران بازگشت و تا امروز به عکاسی حرفه‌یی در زمینه صنعتی، هنری و تبلیغاتی مشغول است.

استاد بختیار عضو انجمن عکاسان حرفه ای ایران و انگلستان (‪BIPP‬) است که با نشریات متعدد عکاسی نیزهمکاری کرده و در شرح فعالیت های آموزشی خود علاوه بر مدیریت آموزشگاه عکاسی زنده رود در اصفهان، تدریس در دانشگاه‌های مختلف هنر را نیز برعهده دارد.
حاصل فعالیت‌های هنری بختیار 11 کتاب تصویری با موضوعات معماری، هنر و صنعت اصفهان و مناظر زاینده‌رود و کاشان، ترجمه مقاله‌های مختلف هنرعکاسی و برگزاری 14 نمایشگاه عکس در داخل وخارج از ایران است.

رضانور بختیار علاوه بر برگزاری نمایشگاه هایی از آثار عکاسی شان، ترجمه کتاب عكاسی قدم به قدم را در سال 1367 و تاليف: کتاب آموزشی جامع عکاسی را در شرح سوابق خود دارند.

علاقه مندان می توانند تا پایان روز چهارشنبه 19 بهمن ماه همه روزه از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه در نگارخانه گلستان دیدن کنند.
نگارخانه گلستان در تهران، خیابان دروس، خیابان شهیدکماسایی، شماره 34 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید