نمایشگاه « روایتی از آسمان » در فرهنگسرای اراک

نمایشگاه « روایتی از آسمان » در فرهنگسرای اراکنمایشگاه عکس ” روایتی از آسمان ” شامل نگاه هایی از عادل عزیزی از موضوع حضورهای مردمی در مناطق عملیاتی هشت سال جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران، در نگارخانه فرهنگسرای شهر اراک در حال برگزاری است

عادل عزیزی متولد شهریورماه سال ۱۳۶۳ است و دانش آموخته کاردانی سخت افزار از دانشگاه است و در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته عکاسی خبری را در دانشکده خبر است.

این نمایشگاه که با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک برگزار شده، پنجمین نمایشگاه انفرادی ” عادل عزیزی ” است که با نمایش 35 قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 75 سانتیمتر، روایتی مستند از سفر به مناطق جنگی جبهه های جنوب کشور را به معرض نمایش گذاشته است.

این نمایشگاه که صبح روز سه شنبه 5 خردادماه جاری گشایش یافته، تا روز یکشنبه 10 خردادماه جاری دایر بوده و علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 21 از عکس های ارایه شده در این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانه فرهنگسرای شهر در استان مرکزی، شهر اراک، کوی صنعتی، فرهنگسرای شهر اراک واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید