نمایشگاه «زندگی در محضرقرآن» در موزه عکسخانه شهر

دویست وسومین دوره از سلسله نمایشگاه های عکس در موزه عکسخانه شهر همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، از روز یکشنبه 8 تیرماه جاری به نمایشگاهی از آثار امیرعلی جوادیان با عنوان ” زندگی در محضر قرآن “ اختصاص یافت.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” (Chiilick.com) در این نمایشگاه 30 قطعه عکس رنگی در اندازه 30.40 پیرامون نقش پررنگ قرآن کریم در زندگی روزمره مردم ایران به نمایش در می آِید.

امیرعلی جوادیان متولد 1336 دانش آموخته کارشناسی رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبا و دارای مدرک درجه یک هنری(دکتری) از دفتر شورای ارزشیابی هنرمندان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
او مدرس دانشکده هنرهای زیبا، الزهرا، آزاد، خبر، تربیت معلم و مدیر گروه عکاسی دانشگاه آزاد به مدت دو سال، عضو شورای ارزشیابی هنرمندان کشور، عضو هیات داوری نمایشگاه های متعدی از سال 1360 تا کنون، عضو هیات موسس و مدیر انجمن انقلاب و دفاع مقدس، برنده جایزه اول عکس جنگ در سال های 1363، 1365، 1367 ، 1369، 1370، 1375، 1385 و برنده دیپلم افتخار از کشورهای ازبکستان، چین، شوروی سابق و یونسکو سابق بوده و نمایشگاه های بسیاری را در ایران و کشورهای آلمان، فرانسه، ازبکستان، ترکمنستان و … برگزار نموده است.

همچنین از وی سه جلد کتاب تعلیم و تربیت، کتاب ایران، کتاب قالی ایران، کتاب ایران چاپ در ازبکستان چاپ شد و دو کتاب طبیعت و عروسی های سنتی ایران را در دست انتشار دارد.

علاقه مندان می‌توانند برای دیدار از این نمایشگاه در ماه مبارک رمضان از 9 تیرماه تا 11 مردادماه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 13 و 14 تا 17، پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 13 به موزه عکسخانه شهر مراجعه کنند. موزه جمعه‌ها وتعطیلات رسمی تعطیل است.

موزه عکسخانه شهر در تهران، ضلع شمالی میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، میدان بهار شیراز واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید