نمایشگاه « شمارش معکوس … » در اراک

نمایشگاه « شمارش معکوس ... » در اراکنمایشگاهی از آثار عکاسی مهری کارخانه با عنوان ” شمارش معکوس تا بهشت ” از روز سه شنبه 5 خردادماه جاری در نگارخانه استاد واشقانی فرهنگسرای آیینه شهر اراک گشایش می یابد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) در این نمایشگاه که نخستین تجربه مایشگاه انفرادی عکاس به شمار می رود، 30 قطعه عکس رنگی در اندازه 30 در 45 سانتیمتر با نگاهی مستند به شکل روایی به سفرهای راهیان نور پرداخته، که عکاس در طی چندین نوبت همراهی با این کاروان ها به ناطق عملیاتی سالهای جنگ بین دو کشور ایران و عراق این نتایج تصویری را رقم زده است.

مهری کارخانه متولد اسفندماه سال 1368 و دانش آموخته رشتهٔ خبرنگاری از دانشگاه فرهنگ و هنر و همچنین هنرجوی عکاسی انجمن سینمای جوان استان مرکزی در سال 1393 است که علاوه بر فعالیت در حوزه عکاسی، در هنرهایی چون: قلم زنی و نقش برجسته چوب هم تجربه دارد.

این نمایشگاه ساعت 15 روز سه شنبه 5 خردادماه جاری گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا پایات روز جمعه 8 خردادماه جاری از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 19 از این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانه استاد واشقانی در شهر اراک، خیابان هپکو، فاز یک، فرهنگسرای آیینه واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید