نمایشگاه « طعم عکس » در نگارخانه آریا

نمایشگاه « طعم عکس » در نگارخانه آریا

نمایشگاهی گروهی با آثار تنی چند از عکاسان فعال در عرصه تبلیغات و صنعت با عنوان « طعم عکس » از عصر روز پنجشنبه 5 شهریورماه جاری در نگارخانه آریا گشایش می یابد.

طعم عکس به گزارش « پایگاه عکس چیلیک » در این نمایشگاه که به اهتمام یداله ولی زاده، رئیس انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی ایران گردآوری شده است، 20 قطعه عکس تبلیغاتی از هجده عکاس با رویکرد خلاق به همراه عکسی از پشت صحنه هر اثر، به روی دیوار خواهد رفت.

 

در ابتدای قاب نخست این نمایشگاه آمده است: مجموعه حاضر در ادامه نمایشگاه هایی چون “ویرایش نگاه”، “تو سی ” و “عنصر اول” که در چند سال اخیر بروی دیوار های این نگارخانه رفته اند، با تاکید بر خلاقیت در فرم و محتوای عکس های تبلیغاتی سعی در معرفی ظرفیت های پنهان و توانمندی های عکاسان جوان در ارائه آثاری تبلیغاتی با مفهومی ژرف تر از آنچه امروز در تبلیغات ایران متداول است دارد.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه گروهی به این ترتیب فهرست شده است:
آرش آقاملایی ، سیاوش جهان بین ، لیلا حیدری فرد ، مليحه دهقان ، علیرضا رفایی ، رعنا رمضانی ، میلاد صائمی ، حمید سالاری ، پدرام صفرزاده ، مريم عزيزيان ، محمد علی پور ، حامد فخاران ، حامد فضل اللهی ، سید مهدی کاشی زاد ، محمد حسن کاظمینی ، حسین گلیا ، بهمن نجفی و اشکان یدالهی عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.

این نمایشگاه ساعت 16 تا 20 روز پنجشنبه 5 شهریور گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا پایان روز جمعه 14 شهریورماه همه روزه از شنبه تا پنجشنبه ساعت 10 تا 20 و جمعه ها از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانه آریا در تهران ، خیابان حضرت ولیعصر(عج) ، بالاتر از سه راهی خیابان دکتر بهشتی ، کوی زرین ، شماره 10 واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید