نمایشگاه « عطر باران » در نگارخانه آشتیانی اراک

آثار چهارمین نمایشگاه انفرادی عکس‌ های عادل عزیزی با عنوان «عطر باران » همزمان با هفته دفاع مقدس در نگارخانه آشتیانی فرهنگسرای آیینه اراک به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه « عطر باران » در نگارخانه آشتیانی اراک

در این نمایشگاه که با محوریت تشییع شهدای گمنام در استان مرکزی برپا شده 40 قطعه عکس به ابعاد ۷۰×۵۰ سانتیمتر با همکاری انجمن صنفی عکاسان استان مرکزی و بنیاد حفط آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به نمایش در آمده است.

عادل عزیزی متولد شهریورماه سال ۱۳۶۳ است و دانش آموخته کاردانی سخت افزار از دانشگاه است و سابقه شرکت در دوره‌های آموزش فیلمسازی و عکاسی خبری را نیز داشته است و در حال حاضر دانشجوی عکاسی خبری دانشکده خبر است. وی عکاسی را به طور حرفه ای از سال 1382 آغاز نموده و در حال حاضر عکاس خبرگزاری دانشجویان ایران – ایسنا است و با خبرگزاری های مهر و فارس نیز همکاری داشته است.

لازم به ذکر است نمایشگاه عکس « نخل و علم» با موضوع نخل گردانی وعلم برداری در استان مرکزی در سال گذشته و نمایشگاه عکس «سوز دل » با موضوع آیین گل مالی مردم بروجرد و نمایشگاه عکس «وصال» با موضوع تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام در اراک در گذشته از این هنرمند به نمایش گذاشته شده بود.
به گفته این هنرمند «عطر باران » روایتی تصویری از تشییع شهدای گمنام و حال و هوای مردم و استقبال آنان در شهرها و روستاهای استان مرکزی از سال 1386 به بعد است.

نمایشگاه تا 6 مهر ماه سالجاری هر روز از ساعت 10 تا 13 و ۱۶ تا ۲۰ دایر خواهد بود.

فرهنگسرای آیینه اراک در خیابان هپکو فاز یک شهر ک شهید بهشتی جنب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی قراردارد.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید