1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. نمایشگاه عکس «ویو ابدی» فرزانه فاضلی در نگارخانه شمیده
نمایشگاه عکس «ویو ابدی» فرزانه فاضلی در نگارخانه شمیده

نمایشگاه عکس فرزانه فاضلی با عنوان: «ویو ابدی» عصر روز جمعه ۵مهرماه جاری در نگارخانه شمیده گشایش می یابد.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه عکس تعداد ۲۳ قطعه عکس در اندازه های گوناگونی از ۱۰۰ در ۷۰ سانتیمتر تا ۱۳ در ۱۸ سانتیمتر در این مجموعه ارایه شده است.
در متن قاب نخست نمایشگاه عکس «ویو ابدی» آمده است: اصطلاح ویو ابدی، شیوه ی تبلیغاتی موثری به منظور خرید و فروش زمین های ساحلی است که این سال ها توسط فروشندگان، سازندگان و دلالان ملک به کار می رود‌.
با توجه به تغییر الگوی زیست در سال های اخیر و همینطور مسئله مهاجرت به استان های شمالی کشور، به خصوص شهرهای ساحلی مازندران، فروش زمین های مجاور به ساحل و ساخت و سازهای بی رویه، ظاهر شهرهای ساحلی را دستخوش تغییراتی کرده است و بسیاری از خانه های ویلایی به خانه های آپارتمانی و برج ها تبدیل شده اند. ساخت و ساز هایی با تجاوز به حریم دریا منظره ی شهری این استان را تا سال های آتی دگرگون خواهند نمود.
مجموعه ویو ابدی در ارتباط و ادامه ی مجموعه ی تابماند است که به تغییر مناظر شهری استان مازندران اشاره دارد.

فرزانه فاضلی متولد سال ۱۳۶۸ دانش آموخته مقطع کارشناس ارشد در رشته عکاسی است.
برگزاری نمایشگاه انفرادی عکس با عنوان «تا بماند» در گالری هپتا سال ۱۳۹۷، برگزاری نمایشگاه گروهی مالتی مدیا با عنوان «آب» در گالری لاله سال ۱۳۹۷، برگزاری نمایشگاه گروهی مالتی مدیا با عنوان «دیم» در گالری هپتا سال ۱۳۹۶، برگزاری نمایشگاه گروهی عکس در گالری شماره شش سال ۱۳۹۵، برگزاری نمایشگاه گروهی عکس «هنر در روستا» در گالری cube کوالالامپور سال ۱۳۹۰ بخشی از فعالیت های نمایشگاهی این عکاس جوان است.
نمایشگاه عکس «ویو ابدی» ساعت ۱۶ روز جمعه ۵ مهر ماه گشایش یافته و تا ساعت ۲۱ ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند تا پایان روز ۱۵ مهر ماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این نمایشگاه عکس در گالری شمیده دیدن کنند.

گالری شمیده در تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی(بهروز)، بن بست یکم، شماره ۸، طبقه نخست، واحد۱۲ واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
نمایشگاه عکس «بعد از آن روز» سعید صادقی در خانه هنرمندان
پسین
نمایشگاه عکس «روایت یک شاهد عینی» در گالری کینو اهواز

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست