نمایشگاه عکس « آخرین دغائق آغاز » در نگارخانه هپتا

نمایشگاهی از آثار عکاسی هلیا رضایی با عنوان « آخرین دغائق آغاز » در نگارخانه هپتا در حال نمایش است .
هپتا به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه عکس ، صاحب آثار تعداد 12 قطعه عکس رنگی در اندازه 40 در 60 سانتیمتر همراه با ویدئو آرتی در قالب 150 ثانیه برگرفته از تصاویری از جنگ های شاخص در دنیا همچون : جنگ جهانی اول و دوم ، جنگ هشت ساله ایران و عراق ، بمباران شیمیایی حلبچه ، را با موضوع نمایش نیازها و باورهای همسراش شهیدان به عنوان زنانی که سالها نیاز زنانه شان را با اعتقاد و انتظار عجین کرده اند ، به نمایش گذاشته است .
هلیا رضایی در قاب نخست نمایشگاه عکس « آخرین دغائق آغاز » آورده است :
مردها می آیند زن ها هستند ، مردها می روند زن ها هستند
نگران نباش!
دلتنگی کن
حتی خوابش را ببین
و از یاد مبر که محبوبی چون تو را به نظاره نشسته…

در بروشور نمایشگاه عکس این هنرمند « هوشنگ گلمکانی » روزنامه نگار و منتقد سینمایی و دبیر شورای نویسندگان ماهنامه فیلم ، « مرضیه برومند » کارگردان ، بازیگر و عروسک گردان ، « مهتاب کرامتی » بازیگر و سفیر حسن نیت یونیسف ، « واروژ کریم مسیحی » کارگردان ، فیلمنامه نویس و تدوینگر ، « اصغر فرهادی » کارگردان ، فیلمنامه نویس و تهیه کننده ، « محمد افسری » مدیر فیلمبرداری و عکاس درباره عکس ها و موضوع نمایشگاه به اظهارنظر پرداخته اند .
هلیا رضایی متولد شهریور ماه سال 1362 و دانش آموخته مقطع کارشناسی رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشکده علامه قطب راوندی است و دارای تجربه عکاسی از فیلم و سریال های تلویزیونی است .
علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز پنجشنبه 28 آبان ماه جاری از ساعت 16 تا 20 از آثار ارایه شده در این نمایشگاه عکس دیدن کنند .
نگارخانه هپتا در تهران ، خیابان پاسداران ، خیابان اختیاریه جنوبی ، خیابان رازقی شمیرانی ، شماره 20 واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید