نمایشگاه عکس « آهنگ زندگی » در نگارخانه آتشزاد

نمایشگاه عکس « آهنگ زندگی » دستاور نگاه و تجربه میترا ترابی عصر روز جمعه 16 تیرماه جاری در نگارخانه آتشزاد گشایش می یابد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، نخستین تجربه نمایشگاهی از عکس های میترا ترابی با نماهایی از طبیعت و مستند در قالب 27 قطعه عکس رنگی در اندازه های: 50 در 70 سانتیمتر و 40 در 60 سانتیمتر و 30 در 40 سانتیمتر با نگاهی واقع گرایانه برپا می شود.
میترا ترابی متولد اسفند ماه سال 1367 و دانش آموخته مقطع کارشناسی مهندسی رشته فناوری اطلاعات است.

در متن قاب نخست نمایشگاه عکس آهنگ زندگی به قلم عکاس آثار آمده است: قلمی بر می دارم با صفحه ی كاغذی سپيد، تنها كلمه ای كه به ذهنم می رسد: هـــوآفريد
***
انسان ميزانِ همه چيز است. هر قدمی كه بر می داريم، هوايی كه تنفس می كنيم، صدایی كه می شنويم، آوازی كه می خوانيم، رقصِ ما، سايه ی ما، تصويرِ ما، نگاه ماست كه به همه چيز معنا می دهد.
كمی تكان دادنِ گهواره ی هستي كافي است براي شنيدن اسرارِ آن.
جهان آهنگی بيش نيست و ما همه زيرو بمِ آن هستيم…

گاندی می گوید: من نمی توانم خدا را در بیرون از انسان بیابم .اگر مطمئن بودم می توانم خدا را در غاری در هیماليا پیدا کنم، بی درنگ به آن جا می رفتم؛ اما می دانم که خدا تنها و تنها در دل انسان ها جا دارد.
او در ذره ذره ی گيتي جا دارد …
و آنچه اینک پیش رو دارید ، تنها زاویه ای از نگاه  و برداشت ما  انسان ها به جلوه هایی از آفرینش اوست.
پيشكش به دل های شما…

نمایشگاه عکس آهنگ زندگی ساعت 17 روز جمعه در محل نگارخانه آتشزاد گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند از روز شنبه 18 تیر تا پایان روز یکشنبه 25 تیر ماه از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه آتشزاد روزهای شنبه تعطیل است.
نگارخانه آتشزاد در تهران، خیابان شهید عباسپور (توانیر) شمالی ، بعد از پل بزرگراه شهیدهمت، نرسیده به میدان ونک، نبش کوچه هومان، شماره ۲۳ واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید