نمایشگاه عکس « از میان ما » در نگارخانه ایده پارسی

نمایشگاهی از آثار عکاسی یاسمن حمیدی با عنوان « از میان ما » از روز جمعه 22 آبان ماه جاری در نگارخانه ایده پارسی برگزار می شود .
ایده پارسی به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، نمایشگاه عکس « از میان ما » نگاهی متفاوت است در زمینه عکاسی مستند اجتماعی به اطراف ما . در این آثار هنرمند با هوشمندی دو بعد از یک موضوع را به نمایش گذاشه در بخش اول با نگاه خود به سوژه ها و روزمره آنها پرداخته و در بخشی دیگر به موضوع نزدیک شده و آن بخش از تصویر را که پنهان است به تحریر درآورده ، نگارشی که حاصل از تفکر هنرمند و تقابل خوب او با سوژه است تا هرآنچه را باید گفته شود توسط خود سوژه بیان نماید.
در بخشی از متن قاب ابتدای این نمایشگاه آمده است :
عکاسی بازگشت و نگاه به دنیاست، عکاسی پی نشانه های حضور است ، حضور هستی ؛ و از این راه به گفت و گو با دنیا بر می خیزد و در این گفت و گو به حضور دیگری واقف می شویم و هم به میانجی اش خود را می شناسیم .
نمایشگاه عکس « از میان ما » تلاشی است برای حضور در دنیایی در نزدیکی ما که وجودش و حضورش از آنچه فکر می کنیم به ما نزدیکتر است .
نمایشگاه عکس « از میان ما » ساعت 17 روز جمعه 22 آبان ماه جاری گشایش یافته و این مراسم تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت .
علاقه مندان می توانند تا پایان روز چهارشنبه 27 آبان ماه همه روزه از ساعت 17 تا 21 از مجموعه عکس های این نمایشگاه دیدن کنند .
نگارخانه ایده پارسی در تهران ، خیابان شهیددکترعلی شریعتی ، خیابان شهید کلاهدوز ، کوچه اله وردی آذر ، شماره 28 واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید