نمایشگاه عکس « الفما » گیلان در اردبیل به نمایش درآمد

مجموعه عکس های نمایشگاه گروهی عکس « الفما » که دستاورد نگاه عکاسان استان گیلان است در نگارخانه نقش خیال حوزه هنری استان اردبیل به نمایش گذاشته خواهد شد .
الفمابه گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه که عصر روز شنبه 30 آبان ماه جاری به نمایش گذاشته می شود ، تعداد 34 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه 35 در 50 سانتیمتر در قالب سه مجموعه مستقل از هم با عناوینی چون « زندگی ، چشم انداز و من؟ » به نمایش گذاشته می شود .
اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه عکس به این ترتیب معرفی شده است : مسعود ثبوتی ، رضا صدفی ، عابد خانی ، محمد صالح زاده ، وحید قربانی ، شایان اجلالی ، سپهر نصیحت گر ، میلاد جعفریان ، سعید ابراهیم خانی ، مصطفی روشنی و مازیار آتشی .
در بخشی از قاب نخست این نمایشگاه آمده است : این پانزدهمین نمایشگاه برگزار شده با حمایت حوزه هنری استان اردبیل در سال جاری است . در نمایشگاه گروهی عکس هنرمندان عکاس گیلانی ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و انجمن عکاسان رشت همکاری داشته اند .
نمایشگاه گروهی عکس « الفما » ساعت 17 روز شنبه 30 آبان ماه جاری در نگارخانه نقش خیال گشایش یافته و تا ساعت 19 ادامه خواهد یافت . علاقه مندان می توانند تا پایان روز جمعه 6 آذرماه همه روزه از ساعت 9 تا 14 از این عکس ها دیدن کنند .
نگارخانه نقش خیال در اردبیل ، میدان علی آباد ، سه راه نیروگاه ، روبروی نیروگاه برق واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید