نمایشگاه عکس « این شش نفر » در همدان

نمایشگاه گروهی از آثار عکاسی شش تن از عکاسان جوان و فعال استان همدان با عنوان « این شش نفر » از روز دوشنبه یکم شهریور ماه در نگارخانه نگاه نو در همدان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در این نمایشگاه  که از عکاسان ساکن همدان و همزمان با روز همدان برپا می شود، تعداد 45 قطعه عکس رنگی در اندازه 60 در 90 سانتیمتر در معرض بازدید عموم مردم همدان قرار می گیرد.

همدان - این شش نفر در این نمایشگاه آثار: محمدابراهیم ارجی ، بهنام افتخاریان ، محمد بلالی ، مسعود رحیمی ، مصطفی شیرمحمدی و یاسر دلباز عکسهایی با موضوع هایی گوناگون در زمینه های: مردم شناسی(پرتره)، حیات وحش، دنیای ماکرو، طبیعت و مناظر زیبای استان همدان را به نمایش می گذارند.
تمامی عکس های ارایه شده در این نمایشگاه عکس همزمان با گشایش نمایشگاه و روزهای برگزاری نمایش آثار، به صورت کارت پستال در قالب مجموعه های نفیس و آماده فروش به علاقمندان ارایه می شود.

در بروشور معرفی نمایشگاه عکس « این شش نفر » آمده است: انقلابی در سبک حرفه ای برگزاری نمایشگاه عکس. نمایشگاه این شش نفر با رویکرد کاملا حرفه ای فصل و شیوه ای متفاوت در برگزاری نمایشگاه عکس در کشور را ارائه می کند. نمایشگاه آثار عکاسی شش نفر از عکاسان مطرح همدان ، در حالی در هفته همدان گشایش می یابد که تماما رویکردی منحصر بفرد و اصولی دارد. این شش نفر توانسته اند به طریق شایسته آثار خودرا گزینش، ویرایش و در ابعاد منظم و تیپ جامع و در خور شأن بازدید کنندگان و علاقمندان به آثار هنری آماده سازی کنند. آثار موجود در این نمایشگاه در ابعاد بزرگ 90×60سانتیمتر، دارای شناسنامه اثر (شامل» عنوان ، نام پدیدآورنده، مشخصات فنی، تعیین سبک، معرفی ترکیب بندی، زمان و مکان ثبت،عکس نوشت و سایر توضیحات ) دیده میشوند و خریداران تابلوهای  مذکور میتوانند شناسنامه اثر را نیز با مهر و امضای پدید آورنده در اختیار داشته باشند. در این نمایشگاه گروهی همچنین، به معرفی چهره و رزومه(شناسنامه کاری) این شش نفر پرداخته شده و بازدید کنندگان با تولید کنندگان آثار نیز آشنا خواهند شد. این اولین نمایشگاه عکس در استان همدان خواهد بود که در فوق بر نامه های خود برگزاری ورک شاپ و تور رایگان عکاسی در نظر گرفته است.
گفتنی است، بعد از برپایی این نمایشگاه،،فایل شبیه سازی شده و انیمیشنی نمایشگاه به گروه های تلگرامی در فضای مجازی ارسال خواهد شد.

در امر برگزاری نمایشگاه عکس « این شش نفر » از حامیانی چون: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان ، شرکت سیاحتی علیصدر ، اداره کل میراث فرهنگی ، شرکت مخابرات استان تقدیر شده است.
نمایشگاه عکس « این شش نفر » در ساعت 10 روز دوشنبه یکم شهریور ماه گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز جمعه پنجم شهریور از ساعت 9 تا 13 و 18 تا 21 از این نمایشگاه دیدن کنند.
گالری نگاه نو در همدان، میدان آرامگاه بوعلی ، خیابان پشت شهرداری واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید