نمایشگاه عکس « باب الحسین » در گیلان

نمایشگاهی از آثار عکاسی سیدمحمد شاداب با عنوان « باب الحسین » از عصر روز چهارشنبه 14 مهر ماه در شهر گوراب زرمیخ استان گیلان برپا می شود.

نمایشگاه عکس « باب الحسین » در گیلانبه گزارش پایگاه عکس چیلیک ، نمایشگاه عکس « باب الحسین » با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا ، شهرداری و شورای اسلامی شهر گوراب زرمیخ و حمایت رسانه ای گروه عکاسی گیل فتو برگزار خواهد شد.

نمایشگاه مذکور شامل 44 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه 40 در 60 سانتیمتر با محوریت تاسوعا و عاشورای حسینی ، اربعین درکربلا ، شیرخوارگان حسینی ، تشییع شهدای گمنام می باشد.
سیدمحمد شاداب متولد شهریور ماه سال 1357 و است و از سال 1389 عکاسی را تجربه می کند.

در قاب نخست نمایشگاه عکس « چشم پنهان » آمده است:
مارا بس است وقت عبور از پل صراط           از تار و پود بیرق تو دستگیره ای
چشم امید عالم به دست توست     باب الحسین هستی و پرچم به دست توست
خداوند متعال راسپاسگزارم که گل وجودی ما را با محبت حضرت سیدالشهدا(ع) سرشت و هرسال به ما توفیق عرض ارادت خاضعانه به اهل بیت(ع) درماه محرم را عنایت فرمود، نمایشگاه عکس پیش روی ادای وظیفه ناچیز این بنده حقیر به ساحت مقدس حضرت اباعبدلله الحسین(ع) و شهدای همیشه جاوید کربلا می باشد، تلاش بر این بود که از تجربه شش ساله خود در عرصه عکاسی حرفه ای جهت ثبت با کیفیت لحظات ناب شور و شعور حسینی مردم عزادار شهرم گوراب زرمیخ و عزاداران سایر روستاهای تابعه بخش میرزاکوچک جنگلی به نحو احسنت انجام وظیفه کنم.

نمایشگاه عکس « باب الحسین » ساعت 12.30 عصر چهارشنبه 14 مهر گشایش یافته و تا ساعت 24 ادامه خواهد یافت.
علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز جمعه 23 مهر ماه از ساعت 9 تا 13 و 17 تا 24 از آثار این نمایشگاه عکس دیدن کنند.

این نمایشگاه در استان گیلان، شهر گوراب زرمیخ، خیابان امام خمینی، جنب بانک ملی واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید