نمایشگاه عکس «کوبا» در نگارخانه ایده پارسی

نمایشگاه عکس «کوبا» از روز شنبه 6 خردادماه 1396 در گالری « ایده پارسی » (مرکز نمایشگاهی فیاپ در ایران) در حال نمایش است.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در ابتدای آیین گشایش این نمایشگاه که با افتتاح رسمی نمایشگاه عکس های “کوبا”  از آقای Romain Nero که شامل 20 عکس از مجموعه کوبا است ، آغاز شده، جوایز برندگان ایرانی جشنواره های نوروز تاجیکستان و ویکتور پولینسکی قرقیزستان اهدا شده است.

در توضیح مربوط به این موسسه از سوی برگزارکننده امده است: فدراسيون بين المللی هنر عکاسی (فیاپ)، توسط دکتر وان دی ويجر (DR. M. Van de Wijer) بلژيکي در سال 1946 پايه گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه اي براي برقراري ارتباط بين مؤسسات ملي عکاسي در کشورهاي مختلف جهان بوده است.

نخستين کنگره اين فدراسيون در سال 1950 در شهر برن سوئيس با شرکت 10 نماينده از کشورهاي مختلف تشکيل شد. فياپ تنها مؤسسه بين المللي در زمينه عکاسي است که از طرف يونسکو UNESCO به رسميت شناخته شده و پروژه هایی نيز بنا به درخواست اين سازمان انجام داده است.
اين فدراسيون به عنوان عضو اجرايي با مؤسسات ملي عکاسي در سراسر جهان همکاري نزديک دارد که تعداد آنها به بيش از 85 مؤسسه ملی در 5 قاره مي رسد.

نمایشگاه عکس کوبا تا پایان روز 10 خرداد ماه هر روز از ساعت 17-20 پذیرای حضور علاقمندان خواهد بود.
گالری ایده پارسی پنجشنبه ها تعطیل است .
نگارخانه ایده پارسی در تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت ، نرسیده به سه‌راه نشاط، کوچه اله‌وردی آذر، شماره ۲۸ واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید