نمایشگاه عکس «بهار، فصل زندگی» در قم

نمایشگاه عکس «بهار، فصل زندگی» با آثاری از علاقمندان به عکاسی روز شنبه 9 اردی بهشت ماه در نگارخانه شهیدآوینی قم برگزار می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه تعداد 27 قطعه عکس منتخب از آثار اعضای گروه عکاسی قم.چیلیک در اندازه های 40 در 40 سانتیمتر، 40 در 60 سانتیمتر و 50 در 70 سانتیمتر به نمایش گذاشته خواهد شد.
اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه … (از سوی برگزارکننده اعلام نشده است).

در بخشی از متن ابتدای نخست این نمایشگاه عکس آمده است: در میان جنگلی انبوه از درختان پیر و خشکیده ، روی شاخه ی درختی شکوفه ی کوچکی دست و پا میزد.
قصه مشخص شد! حرف از بهار است، حرف از زندگی…
چشم در قاب بردیم تا ثبت زیبایی بهار و رویش زندگی کنیم؛ چشم در قاب بردیم تا باز هم ثبت کنیم انسانیت مثل چشمه جاریست و نهال دلمان با آفتاب مهربانی درآمیخته است.
سرسبزی بهار امسال را با سبز کردن و حیات بخشیدن به شاخه گلی گره زدیم و در گوش یکدیگر خواندیم.
نمایشگاه عکس «بهار، فصل زندگی» عصر روز شنبه نهم اردی بهشت ماه جاری در ساعت ساعت 16:30 در نگارخانه شهید آوینی قم گشایش می یابدو ساعات دیدار از این نمایشگاه از روز 10 تا 13 و 17 تا 20 امکان پذیر است.
این نمایشگاه از تاریخ 9 اردی بهشت ماه تا پایان روز 14 اردی بهشت ماه در نگارخانه شهید آوینی در شهر قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه 28، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و از تاریخ 17 تا 23 اردی بهشت ماه در نگارخانه شهر به نشانی: قم، بلوار شهید دل آذر، روبه روی منبع آب واقع شده است.
خبر: محمدرضا پیمان
منبع: پایگاه عکس چیلیک

توجه: عنوان این گروه مستقل و فعال در حوزه عکاسی قم هیچ ارتباطی با فعالیت عوامل دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک ندارد!

 

دیدگاهتان را بنویسید