نمایشگاه عکس «خرمشهر آزاد شد؟» در نگارخانه هنر

نمايشگاه انفرادى از عكس های عليرضا خشاب با عنوان: « خرمشهر آزاد شد؟ » از روز جمعه 27 اَمرداد ماه جاری در نگارخانه هنر ایران در تهران گشایش می یابد.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در این نمایشگاه که نخستین تجربه نمایشگاه عکس این عکاس به شمار می رود، تعداد 18 قطعه عکس سیاه سفید در اندازه های: 40 در 60 سانتیمتر و 50 در 70 سانتیمتر با نگاهی مستند به مضامین اجتماعی به نمایش گذاشته می شود.

عليرضا خشاب متولد ١٣٥٧ در شهر خرمشهر ، عكاسى را از سال  ١٣٨١  بصورت تجربى آغاز کرد و در حال حاضر آموزش عكاسى را بصورت آكادميك و ميدانى در آموزشگاه عكاسى كانديد زير نظر هادی صمدی به پايان رسانده و سعی داشته تا دغدغه هاى ذهنى و مستند خود را تجربه های زیسته در زادگاهش – خرمشهر – به نمايش بگذارد.

افتتاحيه اين نمايشگاه روز جمعه ٢٧ مرداد ماه ساعت ١٤ در  نگارخانه هنر ايران خواهد بود .

نمایشگاه عکس « خرمشهر آزاد شد؟ » ساعت 14 روز جمعه 27 اَمرداد ماه گشایش یافته و تا ساعت 19 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند تا روز چهارشنبه اول شهریور ماه همه روزه از ساعت 11 تا 19 از این نمایشگاه و عکس های ارایه شده در آن در نگارخانه هنر ایران دیدن کنند.

طراحی پوستر این نمایشگاه عکس را ائلمان تقى دوست برعهده داشته است.
نگارخانه هنر ايران در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، قبل از پل حافظ ، خیابان خارک، ضلع غربی تالار وحدت، شماره ۱۹ واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید