نمایشگاه عکس «درباره منظره» در نگارخانه ایرانشهر

نمایشگاه عکس مهران مقیمی با عنوان: « درباره منظره » عصر روز جمعه در نگارخانه ایرانشهر گشایش می یابد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه مهران مقیمی به عنوان صاحب اثر تعدادی عکس سیاه سفید در اندازه 40 در 60 سانتیمتر با عنوان: On Landscape درباره منظره را به انتخاب هلیا دارابی به نمایش می گذارد.

مهران مقیمی متولد سال 1371 و دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته عکاسی از دانشگاه هنر و کارشناسی عکاسی از دانشکده هنر و معماری است. مقیمی همچنین دارای مدرک دیپلم ارتباط تصویری(گرافیک) از هنرستان سیناست. وی در سوابق نمایشگاهی خود شرکت در نمایشگاه گروهی عکس با موضوع «طبیعت» نگارخانه فرهنگسرای ملل در سال 1393، نمایشگاه گروهی عکس با موضوع «بی نظمی» گالری راه ابریشم در سال 1394، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «دگرسانی» گالری اُ در سال 1395 و نمایشگاه گروهی عکس با عنوان « منظره ها » به  هدایت و انتخاب فرشید آذرنگ ،گالری مریم فصیحی هرندی در سال 1395 را داراست.

نمایشگاه عکس «درباره منظره» ساعت 16 روز جمعه 13 اَمرداد ماه گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز سه شنبه 24 اَمردادماه از روز یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 تا 20 و پنجشنبه ها از ساعت 12 تا 19 از این نمایشگاه عکس دیدن کنند.

گالری شنبه ها تعطیل است.
آدرس گالری ایرانشهر در: تهران ، خیابان کریمخان ، خیابان عضدی (آبان جنوبی) ، خیابان سپند ، شماره 69/1 واقع شده است.
دیدگاهتان را بنویسید