نمایشگاه عکس « راه ابریشم » در نگارخانه بهزاد

نمایشگاهی از آثار عکاسی سهیل خانبابایی با عنوان « راه ابریشم » از روز یکشنبه 16 خرداد ماه جاری در سالن اصلی نگارخانه کمال الدین بهزاد برپا می شود.

راه ابریشم نگارخانه بهزاد سهیل خانبابائیبه گزارش پایگاه « عکس چیلیک » در این نمایشگاه که نخستین نمایشگاه انفرادی اش به شمار می رود ، تعداد 25 قطعه عکس رنگی در اندازه 30 در 45 سانتیمتر شامل گزارشی از طبیعت و کیفیت زندگی اجتماعی شهرهایی از کشور چین ارائه کرده است.

سهیل خانبابائی به عنوان عکاس و صاحب اثر در قاب نخست این نمایشگاه آورده است:

وقتی به عکس نگاه می کنم حس می کنم که در آن لحظه نه تنها با عکاس، بلکه با تمام کسانی که آن را نگاه می کنند، یک لحظه مشترک را تجربه می کنم … گویی همیشه آن لحظه در حال اتفاق افتادن است … و این جادوی عکس است … من نمی خواهم تنها ناظر آن لحظه باشم … من لحظه هایم را به اشتراک می گذارم … و این راه من است… راه ابریشم .
سهیل خانبابائی متولد سال 1362 در تهران و دانش آموخته مقطع کارشناسی رشته ارتباط تصویری (گرافیک) است و از سال 1382 تاکنون عکاسی را تجربه می کند . خانبابائی عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک است .

نمایشگاه عکس « راه ابریشم » عصر روز یکشنبه 16 خردادماه جاری در محل سالن اصلی نگارخانه کمال الدین بهزاد گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد یافت . سایر علاقه مندان هم می توانند تا پایان روز پنجشنبه بیستم خرداد ماه جاری از ساعت 11 تا 20 از عکس های به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه دیدن کنند .

نگارخانه كمال الدين بهزاد در تهران ، بلوار كشاورز ، نبش خيابان 16 آذر ، شماره 284 واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

 

دیدگاهتان را بنویسید