نمایشگاه عکس « سرزمین من » در کشور چین

نمایشگاهی از آثار عکاسی مریم رسولی با عنوان « سرزمین من » از عکاسان فعال خانه عکس حوزه هنری مازندران در دانشگاه کوانجو کشور چین در حال برگزاری است.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) این نمایشگاه در برگیرنده تعداد 17 قطعه عکس رنگی با گرایش مستند و طبیعت در اندازه 50 در 70 سانتیمتر با موضوع ایران شناسی است که با به مضامینی چون: شالیکاران، طبیعت سبز خطه و معماری های بومی خطه شمال کشور پرداخته است.

نمایشگاه « سرزمین من » در کشور چین

مریم رسولی متولد سال 1360 در شهر ساری و دانش آموخته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی است که از سال 1389عکاسی را با شرکت در دوره های آموزشی حوزه هنری، عکاسی را آغاز کرده و نزدیک به 3 سال است که به شکل جدی به عکاسی حرفه ای پرداخته است.
رسولی در گفت وگو با ” پایگاه عکس چیلیک ” هدف از برگزاری این نمایشگاه را نمایش جزئی از کلیت زیبایی زیبایی های غیرقابل وصف کشور ایران طرح کرد و استان مازندران را یکی از غنی ترین استان های کشور در زمینه زمینه های تولید عکس با محتواهایی گوناگون دانست.
این نمایشگاه تا پایان روز پنجشنبه 28 خردادماه جاری(18June) در محل دانشگاه کوانجو کشور چین برگزار است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.نظرات (12)

دیدگاهتان را بنویسید