نمایشگاه عکس « سعادت عاشقی » در دانشکده رسانه فارس

نمایشگاهی از آثار عکاسی محمدمهدی دارا با عنوان « سعادت عاشقی » از روز شنبه 10 مهر ماه جاری در محل دانشکده رسانه فارس برگزار می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک محمدمهدی دارا در این نمایشگاه که با حمایت معنوی و مادی دانشکده رسانه فارس برگزار شده، ‬‏تعداد 19 قطعه عکس رنگی در انداز 50 در 70 سانتیمتر از موضوع حریم آستان قدس رضوی و صحن انقلاب با هدف نشر فرهنگ زیارت در مشهدالرضا(ع) را به نمایش گذاشته است.
محمدمهدی دارا - دانشکده رسانه فارسمحمدمهدی دارا متولد فروردین ماه سال 1369 و دانشجوی کاردانی در رشته عکاسی دانشکده رسانه فارس است با برگزاری این نمایشگاه ، نخستین نمایشگاه عکس انفرادی را در سوابق فرهنگی – هنری برای خود رقم زده است.

در قاب متن ابتدای نمایشگاه عکس « سعادت عاشقی » به قلم عکاس آمده است: « دریافتم که برای ثبت لحظات زیبا در حرم مطهر باید عاشق باشی و اگر سعادت داشته باشی می توانی تصاویر را ثبت کنی.
از تجربه عکاسی چند سال در حرمین فهمیدم اما عکس ها نمایشگاه فضای زیبا و معنوی حرم است که حال معنوی و موضوعات عکس ها مراسمات حرم را به نمایش گذاشته ام .موضوعاتی چون: تعویض پرچم، شستشوی گنبد،  نقاره زنی و شام غریبان و … »

مایشگاه عکس « سعادت عاشقی » ساعت 10 صبح روز شنبه دهم مهر ماه جاری گشایش یافته و تا ساعت 17 ادامه خواهد داشت.
علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز 15 مهر ماه از ساعت 8 تا 17 از این نمایشگاه عکس دیدن کنند .

نگارخانه دانشکده رسانه فارس در تهران ، خیابان انقلاب اسلامی، بالاتر از تقاطع حافظ(پل کالج) ، کوچه سعیدی واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید