نمایشگاه عکس « شهر می خندد » در قم

پوستر-شهر-می-خندد3نمایشگاهی از آثار عکاسی محمدرضا پیمان در قالب عکس هایی اجتماعی با ساختاری خلاق در مواجه با صورت مستند موضوع با عنوان « شهر می خندد » از روز شنبه 11 مهرماه در نگارخانه شهید آوینی شهر قم گشایش می یابد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در نمایشگاه عکس « شهر می خندد » تعداد 30قطعه عکس از صاحبان مشاغل و حرف گوناگون با القای طرح نمادین لبخند در یک پرتره محیطی تعریف و تصویر شده و در قالب عکسی در اندازه 50 در 70 سانتیمتر ارایه می شوند.
عکاس این نوع ارایه را روایتی جدید در قالب عکاسی از شهر ، مردم شهر و زندگی شهری دانسته و در توضیح عنوان نمایشگاه اعلام کرده است که نمایشگاه عکس « شهر می خندد » ، روایتی واقع گرایانه از مشکلات زندگی در عین امید و خوش بینی به آینده است که نمایش داده شده است.

DSCN957212در قاب نخست این نمایشگاه به قلم عکاس آمده است:
شهر می خندد روایتی جدیدی در قالب عکاسی از شهر ، مردم شهر و زندگی شهری است.
روایتی از تضادها بین افراد، تضاد بین سنین مختلف ، بین مشاغل ، بین انسان هایی با وضعیات جسمانی مختلف.
شهر می خندد روایتی واقع گرایانه از مشکلات زندگی در پس ماسک لبخندی بسیار ساده به عنوان کنار آمدن با زندگی و مشکلات آن است.
لبخندی که در چهره و ظاهر و لوکیشن قاب عکس ها خود گویای یک تضاد کامل بصری است و اظهار می دارد که امید زنده است ، زندگی جاری است
و می توان به سادگی با مشکلات زندگی کنار آمد .

محمدرضا پیمان متولد اسفندماه سال 1370 از شیراز و دانش آموخته مقطع کارشناسی مهندسی معماری از دانشگاه است.

نمایشگاه عکس « شهر می خندد » ساعت 17 روز شنبه 11 مهرماه گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز پنجشنبه 16 مهرماه از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 19 از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

نگارخانه شهید آوینی قم در شهر قم ، بلوار جمهوری اسلامی ، نبش کوچه ی بیست و هشتم  واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید