نمایشگاه عکس « شی » در نگارخانه آرته

نمایشگاهی از مجموعه عکس های ” مریم عسگری ” با عنوان ” شی ” از روز جمعه 5 دی ماه جاری در نگارخانه ی ارته گشایش می یابد.
در این نمایشگاه تعداد 33 قطعه عکس دیجیتال به شکل رنگی در اندازه های: 50 در 70 سانتیمتر، 30 در 40 سانتیمتر و 16 در 21 سانتیمتر ارایه می شود.

نمایشگاه عکس « شی » در نگارخانه آرته

مریم عسگری متولد سال 1358، دارای مدرک کارشناسی، دوره های عکاسی را در سال 1391 در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران به پایان رسانده است.

در قاب نخست این نمایشگاه آمده است:
کودکی را درنيافته بودم که گوش زدم کردند بزرگ شده ام؛ رسیده‌ام. سرگرم کشف ناشناخته ها بودم که وقت تمام شد. بايد به سرانجامی می‌رسیدم؛ هرچند گنگ و نامفهوم.
نقش را پذيرفتم؛ بازی را آغاز کردم و در این میان گه گاه گریزی هم به کاش‌بودهایم زدم.
گویی واقعيت اين بود، آن روزها هم ـ هر لحظه اش ـ از این ابهام خالی نبودند، تنها هاله‌ای دست‌نیافتنی از معصوميت اش تسلایم می‌دهد.
بازی گوشی های کودکانه ام همچون جنينی در زهدانِ بزرگسالی ام لگدم می زدند. فکری را پرورانده و کارم را آغاز کردم. دهان به دهان چرخید، در خانه شان را به رویم گشودند. هم‌سفره‌ شدیم و سرحرف باز شد. دیگر بیگانه نبودند و من هم در امتداد مسیری که آغازش برایم مبهم و رمزآلود بود، تنها نبودم.
آغاز کار این مجموعه از سال 1390 بوده و برپایی این نمایشگاه دال بر اتمام آن نیست.

این نمایشگاه ساعت 16 روز جمعه 5 دی ماه گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز پنجشنبه 11 دی ماه از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانه آرته در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بزرگراه کردستان جنوب، پایین تر از بزرگراه شهیدهمت، خیابان شیراز جنوبی، بلوار علی خانی، بیست متری گلستان، دوازده متری دوم، شماره 3 واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید