نمایشگاه عکس «طنین زندگی» در ایده گالری اصفهان

نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسی با عنوان « طنین زندگی » با هدف پاسداشت زندگی در طبیعت و معرفی جاذبه های گردشگری در محل ایده گالری شهر اصفهان برگزار می شود .

نمایشگاه عکس «طنین زندگی» در ایده گالری اصفهانبه گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در این نمایشگاه که با همکاری مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان برگزار می شود، تعداد 34 تن از هنرجویان و دانش آموختگان هنر عکاسی با 45 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه 50 در 70 سانتیمتر با نگاهی به موضوع های: طبیعت، معماری و مردم نگاری در این نمایشگاه شرکت کرده اند.
بهزاد بهروزنیا مدیر اجرایی این نمایشگاه با اعلام این خبر گفت: انسان همواره از موقعیت جغرافیایی زندگی خود تاثیر می گیرد، زندگی روز مره و مشکلات روز افزون شهرنشینی همیشه باعث شده است انسان آمیختگی خود را با طبیعت از دست بدهد، و مشکلات عدیده ای اعم از مشکلات روان شناختی، جسمانی و اجتماعی بر انسان غلبه کند، نمایشگاه گروهی عکس طنین زندگی در واقع پیامی است برای فراخوانی انسان به زندگی یا سفری هرچند کوتاه به دامان طبیعت و معرفی جاذبه های بکر گردشگری  و نمایش زندگی اقوامی که هنوز زیستن شان با طبیعت گره خورده است.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب اعلام شده است: الهام آموت، عرفان ابوالقاسم، محمد امينی، نيما اكبری، مليحه ايوبی، مهران بیابانی، علی بهرامی، محمدحسين تاجيك، مرضيه تختی پور، ام البنين جعفری، مريم جمشيدی، علی حسين زاده، سارا دباغيان، سحر رضائی، زهرا سعادت نما، سارا سلطانی، شادی سعيدی، مهرداد شاهی، مهسا طباطبائی، هه ژار ظاهری، خاطره عادلی، ساره عباسی، راضيه قربان نژاد، زهرا قنبری، ندا ماهر، فريده محمودی، مينا محمدی، مهدی ملك نژاد، محمد نريمانی، كيوان نفر، گلديس نمازيان، مجید نیک نفس، عرفان ياورنيا .

دکتر غیاث الدین ایرانمدار ، دکتر مصطفی سپه وند، و بهزاد بهروزنیا مسئولیت انتخاب عکس ها را بر عهده داشتند.

افتتاحیه نمایشگاه در ساعت 19 روز چهارشنبه 10 شهریورماه جاری بوده و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت. سایر علاقه ‌مندان نیز می توانند همه روزه تا پایان روز چهارشنبه 18 شهریور از ساعت 9 تا 13 و 17 تا 20 از این نمایشگاه عکس دیدن کنند.
ایده گالری شهر در اصفهان، میدان امام حسین(ع)، ارگ جهان نما، ورودی طالقانی، طبقه دوم، روبروی شهر کتاب واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید